Уряд шукає місце для столиці азартних ігор

Уже у серпні законопроект про гральний бізнес в Україні надійде на узгодження до Кабміну. За словами заступника глави Держкомпідприємництва Сергія Третьякова, перелік територій, на яких гральний бізнес буде дозволений, уточнюється

Уже у серпні законопроект про гральний бізнес в Україні надійде на узгодження до Кабміну. За словами заступника глави Держкомпідприємництва Сергія Третьякова, перелік територій, на яких гральний бізнес буде дозволений, уточнюється. Наразі Деркомпідприємництва і Міністерство фінансів працюють над відповідним законопроектом, а вже у серпні його скерують для погодження у всі міністерства і відомства.

Сергій Третьяков каже, що проект обговорювався з операторами ринку: “Майже всі згідні з нашим підходом, для того, щоб все-таки ввести ліцензування азартних ігор, але вони не згідні з визначеними нормами, де повинен бути поширений гральний бізнес”.

“Ви знаєте, що діє закон про заборону грального бізнесу, і він вимагає від уряду визначити зони, де таким бізнесом можна займатися”, – сказав він.

“Зараз пропонується визначити п’ятизіркові готелі у всій Україні, три- і чотиризіркові готелі тільки в Криму і визначити курортні міста, де це можна було б запровадити”, – зазначив чиновник.

“Ми звернулися до губернаторів таких територій, і зараз пропонуємо кілька міст, але цей перелік уточнюється”, – повідомив Третьяков.

Крім того, він нагадав, що ліцензія на сім років коштуватиме 5 мільйонів доларів. При цьому збережуть торгові патенти на кожну ігрову одиницю. Буде запропоновано визначити більш жорсткі вимоги до організації бізнесу, а також до грального залу.

“Ігрові автомати ми пропонуємо заборонити, але далі подивимося, якою буде позиція міністерств і відомств. Інтерактивні ігри ми також пропонуємо заборонити”, – сказав чиновник.

Третьяков пояснив, що на індивідуальному рівні українці зможуть користуватися послугами онлайн-казино, проте надання таких послуг операторами в Україні заборонять. Крім того, буде запропонований один державний оператор лотереї.

Також він повідомив, що Кабмін запропонує парламенту скоротити ліцензування низки видів діяльності. Зокрема, буде запропоновано відмовитися від ліцензування виробництва автомобілів і видобутку корисних копалин.

Сергій Третьяков наголосив, що буде запропоновано повністю скасувати ліцензування виробництва і видобутку, оскільки ці види діяльності регламентуються іншими документами, зокрема, сертифікаційними.

Крім того, за його словами, буде запропоновано відмовитися від ліцензування топографо-геодезичних і картографічних робіт, тур­агентської діяльності, діяльності митних перевізників.

Іван Вишневий

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4173 / 1.55MB / SQL:{query_count}