Син Луценка судиться з німцями

А Верховна Рада створила аж дві слідчі комісії з розслідування інциденту за участі міністра

А Верховна Рада створила аж дві слідчі комісії з розслідування інциденту за участі міністра

Замість свого батька, міністра внут­рішніх справ Юрія Луценка, клопотання до Земельного суду Берліна подав його син Олександр. У клопотанні він стверджує, що газета "Bild" опуб­лікувала "хибні факти" про його сутичку з поліцейськими в аеропорту Франкфурта-на-Майні за участі батька, і просить спростувати їх.

Про це повідомляє "Комерсант-Україна", яка має у своєму розпорядженні копію клопотання про забезпечення позову, поданого від імені Олександра Луценка до Земельного суду Берліна в рамках розгляду його позову до газети "Bild".

У цьому документі Луценко-молодший стверджує, що "Bild" опублі­-кувала "хибні факти" - зокрема, про те, що він кидався у поліцейських телефоном і що тест на вміст алкоголю в його крові показав 3 проміле.

"Ви пишете про інцидент в аеропорту Франкфурта-на-Майні, у якому моєму батькові й мені з боку "Lufthansa" було заборонено продовжити політ із заброньованими місцями у Південну Корею, і повідомляєте: "Коли на Gate C 15 з'явилися по­ліцейські, українці кидалися мобільними телефонами". Я констатую з цього приводу - я телефоном не кидався", - зазначено у документі авторства Олександра Луценка.

"Далі ви пишете про мене: "У по­ліцейській дільниці №19 він зобов'язаний був пройти тест на вміст алкоголю; вимірювання показало не менше ніж 3 проміле у крові". Я констатую з цього приводу: це твердження брехливе", - стверджує син голови МВС.

Нижче йде пояснення адвоката, з якого випливає, що "тест на визначення концентрації алкоголю в крові не проводився, і, відповідно, показника 3 проміле не могло бути".

"У позивача не було такої концентрації алкоголю в крові, тому що він не вживав необхідну для цього кіль­кість алкоголю. Позивач не був п'яний", - стверджує адвокат Олександра Луценка.

Уповноваженими в даному процесі є юристи німецької компанії "Moser Bezzenberger Rechtsanwaelte", яка спеціалізується серед іншого на законодавстві, яке регулює діяль­ність медіа.

У понеділок "Народна самооборона" Юрія Луценка оприлюднила офі­ційний документ, який підтверджує, що прокуратура при Земельному суді Франкфурта-на-Майні від­мовила у проведенні розслідування стосовно голови МВС України.

Тим часом у Верховній Раді депутати так ревно хотіли з'ясувати істину у справі інциденту з делегацією міністра внутрішніх справ, що створили аж дві тимчасові слідчі комісії. Першу комісію очолив депутат від Партії регіонів Нестор Шуфрич, його заступником став депутат від БЮТ Роман Забзалюк. Також до комісії увійшли депутати від БЮТ Ігор Воротнюк, від Партії ре­гіонів - Олена Бондаренко, Михайло Чечетов, від НУНС - Володимир Ар'єв, Катерина Лук'янова, від КПУ - Ігор Алексєєв, від Блоку Литвина - Юрій Литвин. Термін діяльності комісії - три місяці.

Крім того, Рада 214 голосами проголосувала за проект постанови
№ 4483 (автор І. Воротнюк - БЮТ), яким також створила комісію у справі Луценка. В цю комісію уві­йшли також 9 депутатів. Очолив комісію народний депутат від БЮТ Роман Забзалюк, його заступник - депутат від Партії регіонів Леонід Кожара. Ця комісія теж працюватиме три місяці.

Рішення створити дві комісії зумовлене тим, що депутати ніяк не могли дійти згоди стосовно того, хто ж очолить ТСК. Отож тепер, коли закінчиться робота обох комісій, варто сподіватися на два діаметрально протилежні звіти, жоден з яких не буде підтриманий більшістю у парламенті.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5049 / 1.56MB / SQL:{query_count}