Жодної кримінальної справи проти народних депутатів генеральний прокурор від Служби безпеки України не отримував. Про це він сказав учора, виступаючи в парламенті.
Жодної кримінальної справи проти народних депутатів генеральний прокурор від Служби безпеки України не отримував. Про це він сказав учора, виступаючи в парламенті.
"Кримінальних справ щодо народних депутатів України у виробництві правоохоронних органів немає", - сказав він. Отож, зважаючи на це, Генеральна прокуратура не має підстав для подачі у Верховну Раду заяви про притягнення депутатів до відповідальності і зняття з них недоторканності. Він зазначив, що органи прокуратури ретельно розслідують кримінальні справи, порушені проти чиновників, і назвав брехнею звинувачення у бік прокуратури про масове закриття справ проти посадовців. Про причетність народних депутатів до організованих злочинних угруповань на засіданні РНБО 31 жовтня говорив Президент Віктор Ющенко. Але, як бачимо його звинувачення вчергове не підтвердилися.
Нічого не знають у ГПУ і про державну зраду прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, як про це заявляв той же Віктор Ющенко. У відомство Медведька не надходило жодних матеріалів щодо фактів державної зради з боку прем'єр-міністра України та посадовців Кабінету Міністрів.
Олександр Медведько зазначив, що до ГПУ лише надійшов лист від т.в.о. голови СБУ Валентина Наливайченка з пропозицією створити спільну групу для перевірки законності окремих рішень та дій службових осіб Кабміну.
"Коли я отримав цей лист, ми подивилися, що фактично по всіх цих запитаннях, які були поставлені в листі, ми вже провели перевірки", - сказав Медведько. За його словами, Генпрокуратура зараз не бачить підстав для створення слідчо-оперативних груп для проведення перевірки.
Нагадаємо, що 18 серпня заступник глави Секретаріату Президента Андрій Кислинський заявив, що Секретаріат Президента передасть до правоохоронних органів для детального вивчення матеріали щодо ознак державної зради і політичної корупції у діях лідера БЮТ Юлії Тимошенко.
Він повідомив, що, за наявною інформацією, політичне керівництво Російської Федерації з особливою увагою розглядає рішення щодо підтримки кандидатури Тимошенко на виборах Президента України після виконання умов щодо пасивної позиції прем'єр-міністра України та її політичної сили у конфлікті з Грузією.