Європейці не вірять Януковичу

У Європейському парламенті може не назбиратись достатня кількість депутатів, які погодились би на Угоду про асоціацію з Україною

У Європейському парламенті може не назбиратись достатня кількість депутатів, які погодились би на Угоду про асоціацію з Україною

Після усіх дипломатичних реверансів, які нещодавно продемонстрували одна одній європейська та українська сторони, у Європарламенті не зменшилась кількість депутатів, скептично налаштованих щодо влади у нашій державі. Зокрема, євродепутат від Німеччини Ребекка Гармс (на фото), заявляє, що має сумніви щодо верховенства права в Україні, а також щодо того, чи у Європейському парламенті назбирається  більшість, яка би погодилася на Угоду про асоціацію. Про це повідомляє “Український тиждень”.
КОМЕНТАР

Олександр Солонтай, експерт Інституту політичної освіти

На жаль, як ми і говорили раніше, Україна підійшла на саміт з політичними в'язнями та іншими невиконаними зобов'язаннями. Вкотре Президент пообіцяв, знову європейці попередили, що Угоди про асоціацію не буде, якщо не буде виконання обіцянок з боку нашої влади. Єдиний позитив - відновлено діалог з ЄС, і з'явилася надія. Особисто я не вірю Президенту, мені здається, що це черговий випадок, коли він у Москві дає одні обіцянки, а в Брюсселі протилежні, і разом з тим, планує робити щось взагалі третє.
“Ми маємо вже кілька років досвіду з Президентом Януковичем і теперішнім урядом, і стурбованість подіями в Україні лише зростає: не лише пані Тимошенко і пан Луценко залишаються у в’язниці, а й з’явилися нові звинувачення стосовно екс-прем’єра і генеральний прокурор проголосив публічно, що він переконаний у тому, що Тимошенко визнають винною”, – наголосила Ребекка Гармс.
Учора також стало відомо, що наглядова місія Європейського парламенту у складі Пета Кокса та Олександра Кваснєвського просила Президента Віктора Януковича про помилування Юрія Луценка. Сам Кваснєвський заявив, що якщо у березні від їхньої місії не буде прогресу відносно спостережень за справами Луценка і Тимошенко, то Європарламент може припинити цю місію.
Додамо, що опозиція в Україні та низка політичних експертів також сумніваються у щирих намірах влади виконати зобов’язання перед Європою заради подальшої інтеграції у ЄС.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4152 / 1.55MB / SQL:{query_count}