Царькови комуністичного розливу

Нардеп-комуніст “ностальгує” за розстрілами українців

Нардеп-комуніст “ностальгує” за розстрілами українців

Тоталітарне комуністичне минуле ніяк не може залишити Україну. У вже незалежній країні абсолютно легально діє політична сила, що зневажає національні символи, публічно висловлюється проти українських героїв, а натомість возвеличує червоного диктатора Сталіна. І це в час, коли цивілізована Європа прирівняла сталінізм до нацизму!

За слова потрібно відповідати

Безпрецедентними за своєю цинічністю стали слова депутата-комуніста Євгена Царькова в ефірі Першого національного каналу. Цей “червоний” парламентар, котрий на кожному кроці публічно вихваляє “совок” і лає “капіталістів”, а у парламентській більшості пліч-о-пліч працює з олігархами-”регіоналами”, заявив представнику “Свободи” Ігорю Мірошниченку: “Мало вас НКВС давило у свій час. Не додавило вас у радянський час”.  

Так Царьков відреагував на слова про співпрацю КПУ з “олігархічним режимом”. Люди у телевізійній студії відреагували на репліку комуніста вигуками “Ганьба!” та “Мерзота!”. Та цього замало для людини, яка публічно закликає до вбивств. Царьков ще раз довів, що представники КПУ – це внуки (справжні чи ідейні – немає різниці) “чекістів”. Для нього мільйони вбитих більшовицьким режимом українців – це мало (!).  “Який же він політик? Якщо людина закликає до смерті, до розправ – то це бандит. Це взагалі ніяк не відповідає політичному спектру. Політикам це не властиво”, – заявив Мирослав Попович, член ініціативи “Першого грудня”, доктор філософії, повідомляє Gazeta.ua.

Тут потрібно зазначити, що Євген Царьков – це той самий нардеп, котрий врятував від арешту лідера партії “Родіна” Ігоря Маркова.  А у 2011 році Царьков запам’ятався законом про вивішення на всіх адмінбудівлях в Україні кривавого прапора СРСР. Такими ж є і більшість із решти його законотворчих ініціатив: відзначення “Дня перемоги”, святкування річниці комсомолу… 

На офіційній сторінці в інтернеті  у цього “товаріща” можна скачати повні зібрання творів Леніна і Сталіна. Та за всією цією “пролетарською” показухою Євген Царьков за минулий рік, згідно із декларацією, заробив понад 372 тисячі грн. При цьому захисник “трудящихся” Царьков не посоромився взяти 35 тис. грн матеріальної допомоги. У нього власний бізнес, чотири зареєстрованих авто, дві земельні ділянки (1170 та 600 метрів квадратних) та майже мільйон гривень у банку.  Окрім цього, як повідомляли українські ЗМІ, виключений із КПУ Олексій Албу минулого року заявив, що Царьков їздить на авто марки “Lexus LS 460”, що коштує 100 тис. доларів. Ось так живуть послідовники НКВС, котрі прагнуть розстрілювати українців. 

Заборона Компартії

Нагадаємо, що у 1991 році КПУ заборонили діяльність в Україні, та тоді Олександр Мороз створив для порятунку комуністів нову партію – СПУ. А вже у 1993 році КПУ знову офіційно відновила свою роботу як партії на чолі з Петром Симоненком. При цьому Конституційний Суд визнав, що ця партія не є правонаступником КПРС і Компартії України у складі КПРС. 

Та слова Царькова свідчать про зовсім інше. І не його одного. Чого лише варті нещодавні заяви головного “пролетаря” країни (який, до речі, під час виборчої кампанії-2012 вже “засвітився” із наручним годинником за 99 тисяч доларів) Петра Симоненка.

Минулого місяця він запропонував змінити державні символи України, образливо висловившись про герб і гімн. І, що найцікавіше, його за це не було покарано(!). Хоч ст. 388 Кримінального кодексу України передбачає штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на термін до шести місяців за наругу над державними символами.

Нині ж КПУ, що перебуває у парламентській більшості, а її представники очолюють фонд Держмайна і Держмитницю, розгорнула одну із найдорожчих рекламних кампаній. 

ДО ТЕМИ
Європа не забула “червоні” злочини
Ще у 2009 році Комітет Парламентської асамблеї ОБСЄ з демократії ухвалив резолюцію “Возз’єднання розділеної Європи”, яка прирівнює сталінізм до нацизму і закликає до міжнародного засудження тоталітарних режимів. Для беззастережного засудження тоталітаризму ОБСЄ заснувала загальноєвропейський день пам’яті жертв сталінізму та нацизму та приурочила його до підписання пакту Ріббентропа-Молотова 23 серпня 1939 року (цим документом Німеччина і СРСР поділили між собою Європу). А у Декларації Європарламенту від 2 квітня 2009 року “Європейська свідомість і тоталітаризм” вказується, що відзначення цієї дати має на меті “збереження пам’яті про жертв масових депортацій і знищень, укорінення демократії, зміцнення миру та стабільності на континенті”. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4254 / 1.58MB / SQL:{query_count}