Створити свято кожній дитині

Чи готові ви особисто долучитися до благодійників у День святого  Миколая?  

Чи готові ви особисто долучитися до благодійників у День святого  Миколая?  

Сьогодні, 20 листопада, відзначаємо Всесвітній день дитини. Нині  в Україні 8 мільйонів дітей, які, звісно ж, із нетерпінням чекають найбільшого свята – Дня святого Миколая, якого вшановуємо 19 грудня. Вже за місяць відомий Чудотворець завітає до чемних дівчаток та хлопчиків… 

Щоб кожна дитина, незалежно від того, живе вона у сиротинці чи у малозабезпеченій родині, отримала подарунок, уже багато років поспіль у Львові при церквах діє так звана “Канцелярія Святого Миколая”. Тут дбають про те, аби всі дитячі листи були прочитані, а прохання, зазначені у них, – виконані.

За місяць до свята саме час кожному із нас подумати про благодійність і стати “Миколаєм” для потребуючих дітей. Адже в своїх листах хлопчики і дівчатка просять про різні речі, а іноді хочуть, аби їм принесли… їжу. 

Отож, допомогти Миколаєві почути бажання дітей може кожен. Для цього варто прийти до храму, взяти листа і подбати про подарунок або, скажімо, допомогти малюкам, що мешкають у вашому під’їзді, будинку чи  вчаться разом із сином, донькою. 

Сьогодні “Пошта” запитує у читачів, чи готові вони особисто долучитися до благодійників у День святого Миколая?

Андрій Породко, голова громадської організації "САМІ":

Отець Степан Сус, настоятель храму святих апостолів Петра і Павла:

- Наша організація постійно долучається до всіх благодійних справ. Завжди стараємося допомагати тим, хто цього потребує. Цього року в День святого Миколая також відвідуватимемо та обдаровуватимемо дітей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах. Також хочемо скоординувати всіх благодійників, аби не сталося так, що до одних дітей Миколай прийшов кілька разів, а до інших - жодного. Адже є певні заклади, які постійно відвідують благодійники, а є й такі, про які навіть не згадують...Тож цього року випускаємо спеціальний довідник, в якому буде перелік усіх інтернатів і неблагополучних родин, яким потрібна допомога, щоб кожен, хто хоче допомогти, зробив це правильно. Принагідно закликаємо всіх охочих долучитися до благодійності, аби спільними зусиллями зробити так, щоб Миколай прийшов до всіх діток!  - Живу за принципом "роби добро щодня". Адже кожен, хто робить хороші вчинки, наслідуючи святого Миколая, стає його руками у цьому  світі. Просто на свято Миколая й далі робитиму те, що роблю кожен день, за прикладом цього святого.

Ольга Герасим'юк, народний депутат України:

Наталка Карпа, співачка:

- На це свято я повезу щось корисне й важливе для хворих на СНІД малюків у Київський інтернат. Крім того, ми в родині пакуємо коробку іграшок і одягу для багатодітної сім'ї. Збираю дитячі книжки для одеського села, де була під час виборів, - там повна безнадія, безгрошів'я, переляк. - Маємо добру традицію - у День святого Миколая всією командою Karparation відвідуємо львівські сиротинці. Даруємо малечі любов, тепло і подарунки!

 

Андрій Білоус, заступник начальника управління транспорту та зв'язку Львівської міськради: 

Руслан Огнистий, програмний директор радіо "Львівська хвиля":

- Щороку отримую через близьких і знайомих листи із дитячих будинків. Як правило, обираємо з дружиною два-три і стараємось максимально виконати бажання дітей. Подарунки доручаємо відвезти своїм знайомим. Окрім задоволення бажань, зазначених у листі, обов'язково купуємо ще щось із одягу.  - Відвідую сусідів, дітей із малозабезпечених сімей. Намагаюся з'ясувати, що тим дітям потрібно (одяг, взуття тощо). До Дня святого Миколая купую їм всі необхідні речі та подарунки. Знаєте, такі вчинки приносять мені приємність і стають для мене найкращим подарунком.

 

Вікторія Ларіна, головний редактор журналу "Lviv Today":

Олена Пашніна, маркетолог:

- Ми із сином уже готуємося до цього свята. Наразі в нас триває збір подарунків. А вже напередодні такого важливого і довгоочікуваного для всіх діток дня принесемо їх на "Фабрику Святого Миколая". Для тих, хто ще не знайомий з цією ініціативою: щороку у Львові облаштовують спеціальне місце, де впродовж тижня перед святом відбувається збір та пакування подарунків відповідно до адрес потребуючих. Саме звідти 18 грудня волонтери - помічники Святого Миколая - розносять подарунки безпосередньо дітям із малозабезпечених родин, сиротам, із особливими потребами. Цього року "фабрика" діятиме в приміщенні Львівського палацу мистецтв. - У студентські роки хлопці-однокурсники почали збирали подарунки для "Канцелярії Cвятого Миколая" від Українського католицького університету. Купувала і передавала їм солодощі та невеликі м'які іграшки. Продовжую цю традицію й досі. Перед Днем cвятого Миколая йду в магазин по солодощі. Купую ті, що запаковані, в яких довший термін придатності, і передаю волонтерам.

 

Наталія  Кузьма, керівник прес-служби Університету банківської справи НБУ:

Уляна Депутович, журналіст:

- Думаю, саме в цей день знедолені діти отримують таку бажану увагу. Сюжети новин ряснітимуть інформацією про те, як чиновники, політики, бізнесмени відвідували той чи той сиротинець. Це чудово, але ще важливіше допомагати дітям тоді і так, коли і як вони потребують цього найбільше. У Львові живе хлопчик Юліанчик Сторож, йому лише два роки, але від  добрих людей залежить, чи він зможе ходити. "Львівська Пошта" публікувала історію цього неймовірно світлого малюка. Прошу стати помічником Миколая для цього хлопчика і пожертвувати кошти на його благодійний рахунок. Ваш подарунок - не цукерки чи машинки, а новий світ, в якому Юліан бігатиме, гратиме у м'яча, танцюватиме і сам зможе піти до школи. - Раніше я долучалась до акції "Миколай про тебе не забуде!" як волонтер. Ми ходили по домівках малозабезпечених чи багатодітних сімей, де є маленькі дітки, і дарували їм подарунки. Напевно, не вистачить слів, щоб описати, з якою радістю вони зустрічали посланців від Миколая! Навіть пісні для нас співали.Цього року не знаю, чи зможу взяти участь у цій акції, але листа у церкві обов'язково візьму, щоб бодай одне дитяче серце зігріти турботою. 

 

 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4383 / 1.65MB / SQL:{query_count}