Газета “Львівська пошта”, український фонд “Громадська думка” та
інформагентство “MediaStar” презентували результати опитування щодо
депутатських симпатій львів’ян
Львів’яни визначили 12 кращих депутатів міської ради. Першою стала номінація “нормотворець”. У ній найрезультативнішим народним обранцем, на думку жителів Львова, став Анатолій Забарило, найкреативнішим – Петро Соболь, а найбільш ініціативним – Степан Павлюк. Оцінювали депутатів за кількістю підготовлених ухвал, активністю на засіданнях сесії, а також за виступами у медіа.
– Приємно отримувати нагороди, тим паче, коли вони за те, що тебе визнають і твою працю оцінюють, – коментує Анатолій Забарило. – У час, коли в повітрі нависла передвиборча напруга, я маю припущення, що ті люди, які здобули сьогодні визнання, зможуть працювати і в наступних каденціях.
До наступної номінації “активний депутат” потрапили: Василь Павлюк, як “улюбленець ЗМІ”, Роман Грицевич, як “промоутер соціальних проектів”, Ігор Гавришкевич, як “патріот Львівської міської ради” та Михайло Мужилівський, як “найупізнаваніший депутат”.
Третя номінація – “популярний депутат”. До списку потрапили секретар Львівської міської ради Володимир Квурт, як “найвпливовіший депутат Львівської міської ради”, Петро Адамик, як “найхаризматичніший депутат”, Валерій Веремчук, як “лідер довіри львів’ян”. Додаткові місця отримали Олег Бас, як “реформатор інженерного господарства міста Львова” та Сергій Смірнов, як “борець за чесні комунальні тарифи для львів’ян”.
– Я заскочений такою відзнакою, – коментує Володимир Квурт, секретар Львівської міської ради. – Основне моє завдання у міській раді, звісно, що не впливати, а, навпаки, – давати депутатам змогу реалізуватися. Що ж до побажань, то я б хотів, аби наступного року найвпливовішою визнали громаду Львова, саме вона має визначати, як жити і в якому руслі рухатися.
За словами організаторів опитування, такі акції – лакмусовий папірець роботи депутатів Ратуші, тому їх слід організовувати частіше. Наступного року організатори сподіваються побачити у списках кращих і представниць слабкої статі, позаяк цього року ніхто з жінок до переліку не потрапив.
Дослідження тривало декілька місяців. За цей час устигли провести три опитування городян із вибіркою по 800 осіб.