Поштові скриньки без ремонту

Цьогоріч у міській скарбниці не заклали грошей на утримання абоншафок. У попередні роки на ці потреби виділяли щорічно близько 60 тис. грн

Цьогоріч у міській скарбниці не заклали грошей на утримання абоншафок. У попередні роки на ці потреби виділяли щорічно близько 60 тис. грн

Поштові скриньки у житлових будинках Львова часто­густо шокують своїм виглядом. Через несправні замки та відсутність дверцят кожен охочий може скористатися кореспонденцією сусіда. Хто ж відповідає за стан абоншафок і на кого незадоволені мешканці повинні скаржитися - на ЛКП, пошту чи на самого себе?

За словами львів'янина Олега, який мешкає в одному з будинків на вул. Коцюбинського, поштові скриньки у їхньому під'їзді вже багато років як поламані. Старі, облізлі та ще й із несправними замками. Як наслідок - постійно губляться квитанції та важливі повідомлення адресатам. "Мешканці не раз писали скарги до ЛКП "Княже місто". Однак із їхнього боку жодних дій", - обурено каже пан Олег.

А от городянка Ольга, яка мешкає у багатоповерхівці на вул. Пулюя, зазначила "Пошті", що цілком задоволена станом поштових шафок у будинку. "За ними доглядають працівники пошти №71, тому вони у гарному стані", - говорить співрозмовниця. Звісно, кожен львів'янин заслуговує на належний стан поштових скриньок у своєму будинку та своєчасну і безперешкодну доставку кореспонденції. Але, судячи зі сумних реалій, городяни дедалі частіше надають перевагу індивідуальним поштовим скринькам безпосередньо у відділеннях зв'язку. При цьому, щоби отримати листа чи свіжу газету, потрібно йти на пошту, а також сплачувати 57,60 грн щороку або 4, 80 грн щомісячно. Так, як зазначили виданню у поштовому відділенні, що на пл. Ринок, 43, майже всі абонскриньки у них зайняті. Як бачимо, попит є.

Згідно із Законом України "Про поштовий зв'язок", придбання, встановлення і утримання в належному стані абонентських поштових скриньок здійснюється власниками житлових та адміністративних будинків. Тому за стан поштових шафок несуть відповідальність насамперед ЛКП. "Тож, якщо ваша скринька є несправною, потрібно звернутися туди з письмовою вимогою полагодити або замінити її на нову", - заявила в. о. начальника відділу житлового господарства Львівської міської ради Наталія Герус. Також, за її словами, під час щомісячних толок ЛКП, якщо є потреба, ремонтує абоншафки. Щоправда, здебільшого цей ремонт косметичний. Однак у відділі житлового господарства Шевченківської райадміністрації м. Львова зазначили: оскільки в тарифах на утримання та обслуговування житлових будинків не передбачено коштів на ремонт абоншафок чи їх оновлення, балансоутримувач не несе повної відповідальності за їх технічний стан.

Загалом кошти на ремонт та встановлення нових поштових скриньок повинні виділяти із міського бюджету. Поза тим, як повідомили у пресслужбі Львівської міської ради, цьогоріч у міській скарбниці не заклали грошей на утримання поштових шафок. Пояснюють це браком коштів. Для порівняння, у минулі роки на ці потреби виділяли щорічно близько 60 тис. грн.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4192 / 1.55MB / SQL:{query_count}