На що скаржаться українці?

Чимало скарг від громадян вислуховують народні депутати України. Зокрема, під час роботи четвертої сесії Верховної Ради шостого скликання.

Чимало скарг від громадян вислуховують народні депутати України. Зокрема, під час роботи четвертої сесії Верховної Ради шостого скликання.

На особистих прийомах у голів парламентських комітетів та голів парламентських фракцій відвідувачі найчастіше нарікають на діяльність судової гілки влади. Вони вказують на порушення норм процесуального права, винесення неправомірних вироків та рішень, хабарництво та тяганину в судах. Скаржаться громадяни і на діяльність правоохоронних органів та прокуратури. Вони відзначають їхню корумпованість, розповідають про випадки фальсифікації ними кримінальних справ, самоусунення працівників прокуратури всіх рівнів від здійснення нагляду за додержанням і належним застосуванням законів, недбале ставлення до виконання службових обов'язків. Загалом, питання з цієї проблематики становлять 31,9% від загальної кількості питань, порушених на особистих прийомах.

Нерідко відвідувачі скаржилися на незадовільний стан житлового господарства (12,1% звернень). Більше половини скарг стосувалися незабезпечення житлом громадян, які мають на нього право.

Незадоволені громадяни і соціальним захистом та пенсійним забезпеченням (11,8% звернень). Більшість відвідувачів похилого віку вимагали встановлення соціальної справедливості у розмірах пенсій та пропонували змінити пенсійне законодавство.

Населення турбує також діяльність банків та інших фінансових установ. Вкладники вимагають дотримання їхніх прав та жаліються на відмови у поверненні заощаджень. Загалом, щодо проблем фінансової, податкової та митної політики держави надійшло 11,4% звернень від загальної кількості. Болісними залишаються проблеми у галузі охорони здоров'я.

Громадяни також порушували питання у галузі аграрної політики та земельних відносин (4,5% звернень). Зокрема, це порушення права власності на землю, приватизації земельних ділянок, їх придбання на підставі цивільно-правових угод, безоплатної передачі, прийняття спадщини, виділення паю.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5134 / 1.54MB / SQL:{query_count}