Потягом до Славського з Києва

Пряме швидкісне сполучення між столицею і гірськолижним курортом є – тепер всі в очікуванні снігу

Чекали і дочекалися! І не лише активні лижники, а й усі поціновувачі природи та здорового відпочинку у Карпатах. З 15 грудня почав курувати швидкісний потяг Інтерсіті+, який прямує із Києва до карпатського курортного селища Славське. Потяг № 745/746 «Київ – Славське» запустили за ініціативи Державного агентства розвитку туризму України та Львівської ОДА на зимові свята.
Зупинка на головному вокзалі Львова (прибуває об 11.09) триває 20 хвилин, також Інтерсіті+ зупиняється на станції «Підзамче». До кінцевої станції, Славського швидкісний потяг із Києва прибуває о 13.20. По дорозі зупиняється у містах Стрий і Сколе.
«Укрзалізниця – за розвиток внутрішнього туризму. Новий зимовий Інтерсіті+ №745/746 «Київ – Славське» забезпечує пряме сполучення між Києвом і гірськолижним курортом і має зупинку в місті Сколе, яке розташоване в національному природному парку «Сколівський Бескид». Це прекрасна нагода для пасажирів – ще вранці снідаєте в Києві, а після обіду катаєтесь на лижах чи сноуборді трасами Славського», – каже голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак. 
«Призначення Інтерсіті+ на цей маршрут саме взимку дуже актуальне, адже в Славському й довкола селища є багато гірськолижних курортів і зовсім не дарма місцева громада позиціонує себе лозунгом «гори вражень», – зазначає Тарас Лозинський, заступник начальника управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації. – Чудові краєвиди, велика кількість цікавих атракцій, роблять цю місцевість особливо привабливою для туризму. І не тільки взимку. Тому сподіваємось, що Інтерсіті+ за цим маршрутом курсуватиме постійно».
Напередодні «Львівська Пошта» інформувала, що швидкісний потяг Інтерсіті+ (№745/746) курсуватиме до 17 січня. Але у випадку актуальності рейс може стати постійним. Потяг Інтерсіті+ складається з 9 вагонів, з них 6 – другого класу і 3 – першого. У кожному вагоні по 56 місць.
Поїзд курсуватиме щодня. Вирушає з Києва о 05.59 (станція Київ-Пасажирський), у Львові – об 11.00 (станція Підзамче) та 11.09 (головний залізничний вокзал), а до Славського прибуває о 13.20. Загалом поїздка триває 7 годин і 20 хвилин.
У зворотному напрямку Інтерсіті+ вирушає зі Славського о 16.20, у Львові – о 18.26 (головний залізничний вокзал), о 18.54 (станція Підзамче), а до Києва (станція Київ-Пасажирський) прибуває о 23.57. Дорога між двома кінцевими станціями в зворотному напрямку триває 7 годин і 37 хвилин.
Квиток зі Львова до Славського коштує 208,45 грн (другий клас) або 365,25 – 393,17 грн (перший клас, залежно від часу придбання). Такі ж ціни на квитки і в зворотному напрямку.
«У карантинний рік важливо підтримати внутрішній туризм. В умовах закритих кордонів маємо зробити все можливе, щоб доступними, комфортними і безпечними стали мандри Україною. У горах, на свіжому повітрі, відпочинок буде справді здоровим, а в дорозі люди мають перебувати мінімум часу», – зазначає заступник голови Львівської облради Юрій Холод. – Щоб поїхати на лижі в Карпати з Києва тепер не обов’язково гнати машину увесь день. Достатньо вранці сісти в потяг, а вже в обід будете в горах. Зі Львова потяг заїде до Славського за 2 години. Взагалі зв’язок із Карпатами є стратегічним для туризму України. Залізничний зокрема. Тут «туристичний магніт» Львівщини – «Сколівські Бескиди», гірськолижний магніт, Славське, з великою кількістю витягів та інфраструктурою, яка дозволяє приймати одночасно тисячі туристів. Тому вкрай важливо, щоб сполучення з цими локаціями було якнайкращим».
«Для Львівщини туризм є дуже важливим напрямом розвитку. У Славській громаді вже зараз є понад 500 гостинних садиб, де можна зупинитися родиною чи дружньою компанією та уникати контактів з іншими гостями. Ми розвиваємо інфраструктуру у цьому регіоні: активно розбудовуємо дороги та велодоріжки, зокрема «Мале карпатське коло», підтримуємо природні парки і заповідники. У нас є де прогулятися, покататися кіньми, на лижах чи сноуборді. І будемо сподіватися, що справжній сніг у нас теж буде! Власне Львівщина із багатими духовними та гастрономічними традиціями – ідеальний напрямок для новорічно-різдвяних мандрівок», – зазначає Юрій Холод.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4789 / 1.56MB / SQL:{query_count}