Нещодавно Львів взяв участь у всеукраїнському проєкті «Історія успіху», в межах якого старшокласникам та студентам проводять зустрічі з відомими людьми. «Історія успіху» вже відбуласьу Києві, Чернігові та Харкові. Львівська молодь спілкувалась із відомими спортсменами-земляками. Це Андрій Котельник, ексчемпіон світу з боксу, призер Олімпійських ігор – 2000. Після закінчення професійної кар’єри Андрій розвиває у Львові дитячу спортивну школу. А також Станіслав Горуна, переможець всесвітніх та європейських ігор, багаторазовий призер чемпіонатів Європи та чемпіонату світу, капітан національної збірної України з карате; Юлія Ткач, багаторазова чемпіонка світу та Європи із боротьби, аспірантка Львівського держуніверситету фізичної культури ім. Івана Боберського; Сергій Дребот, дзюдоїст, багаторазовий переможець та призер кубків Європи та світу, чемпіон Європи, учасник Олімпійських ігор в Лондоні, старший тренер збірної команди України та Львівської області.
Організації зустрічі з ними посприяла Львівська міська рада. «Львівська Пошта» поспілкувалась із координаторкою проєкту «Історія успіху» Юлією Бондар та його учасниками, щоб з’ясувати, як часто відбуватимуться подібні зустрічі, хто може брати у них участь та де відстежувати інформацію про це. А також ми обговорили, чому така ініціатива потрібна молоді.
Герої проєкту «Історія успіху» відвідують уроки учнів та розповідають їм про свій життєвий шлях та перепони, які виникали. Тоді діти ставлять спікерам запитання, які їх цікавлять, та обговорюють проблеми, які їх турбують. Словом, такі уроки є гарною можливістю отримати пораду від свого кумира. Зі слів Юлії Бондар, подібні лекції планують організовувати раз на тиждень у різних школах та університетах міста.
«Саме правильного прикладу не вистачає молоді, щоб вона повірила в себе, свої сили і змогла реалізуватися в житті. Принципи успіху єдині. Їх можна застосовувати в будь-якій сфері кар’єри: в спорті, бізнес-сфері або громадській діяльності. Молодим людям дуже важливо показати приклад, що в Україні вони мають можливість самореалізовуватися. Практично кожна молода людина мріє стати успішною. Але не кожен знає принципи, яких потрібно дотримуватися, долаючи труднощі до своєї мрії. У вищих навчальних закладах навчають молодь будь-яким професіям, але не навчають принципам успіху», – зазначає Станіслав Горуна.
Найближча зустріч відбудеться 14 листопада. Участь у зустрічах наразі можуть брати лише учні та студенти навчальних закладів, та згодом організатори планують проводити їх для усіх охочих. Докладну інформацію співрозмовниця радить відстежувати на
офіційній сторінці проєкту у фейсбуці.
«Ми не хочемо обмежуватися лише словесним прикладом успіху. Хочемо, щоб молоді люди, які дійсно прагнуть досягнути вершин у якійсь справі, відчували підтримку. Тому найактивнішим учасникам зустрічей ми пропонуватимемо співпрацю, будемо брати їх під своє крило. Разом легше. Будемо їм всіляко допомагати у втіленні мрій», – мовить Юлія Бондар.