Промислові успіхи Сокальщини

На Сокальщині відкрили елеваторний комплекс ПП “Західний Буг”

фото: прес-служба ЛОДА
Вчора, 28 лютого, у смт. Жвирка Сокальського району, що на Львівщині, ввели в експлуатацію елеваторний комплекс ПП “Західний Буг”.  Елеватор потужністю 20 тисяч тонн приймає сільськогосподарську продукцію з підвищеними показниками вологості, засміченості та доводить її до товарних кондицій.
“Важливо у нашому аграрному комплексі не тільки виростити продукцію, але й якісно її зберегти, для того, щоб аграрії отримали максимальний прибуток на піку ціни. Ми сьогодні відкриваємо елеватор місткістю 20 тис тон, інвестиція – 20 млн гривень і звичайно дуже приємно, що ще декілька десятків робочих місць у Сокальському районі будуть створені і люди не будуть їздити за кордон, а отримуватимуть заробітну плату на місці. Приємно, що у ПП “Західний Буг” заробітна плата за минулий рік сягнула 15 тис гривень”, - зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка, інформує прес-служба ЛОДА. 
Це вже третій елеватор у структурі підприємства. Тут обробляють такі зернові культури як озима пшениця, соя, ріпак, кукурудза і горох. “П’ять років тому ми придбали цей елеватор, відповідно виробнича потужність цього елеватора була 28 тис тонн, елеватор складається зараз з трьох частин:  перша – це польська частина, побудована у 1936 році її потужність 1800 тонн, друга черга загальною потужністю 28 тис тонн і у 2017 році збудували третю чергу потужністю 20 тис тонн. На сьогодні виробнича потужність сокальського елеватора – 48 тис тонн, враховуючи кратність приймання  зерна і відвантаження  сокальський елеватор за рік обробляє 120 тис тон зерна, що повністю задовільняє компанію “Західний Буг”  і частину фермерів, які здають до нас зерно для продажу на експорт. Елеватор обробляє такі зернові культури як озима пшениця, соя, ріпак, кукурудза і горох”, - розповів заступник директора ПП “Західний Буг” Юрій Одноріг.
ПП “Західний Буг” засноване у 2003 році і почало свою діяльність на 2000 гектарів землі. На даний час в шести районах Львівщини обробляється близько 32 тисяч гектарів землі. На підприємстві працює близько 400 працівників.
Основні види діяльності підприємства: вирощування зернових, технічних та кормових культур, доробка та зберігання зернових і технічних культур, оптова торгівля товарним зерном і насінням, вирощування і приготування насіння, виробництво готових кормів для великої рогатої худоби, надання послуг аграрної лабораторії та картографування, надання послуг сільськогосподарською та спецтехнікою з обслуговуючим персоналом, а також з діагностики та ремонту сільськогосподарської та спецтехніки. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4826 / 1.54MB / SQL:{query_count}