Як розповіли організатори, академія не надає дипломів, тут нема оцінок, а студенти навчаються з 7.00 до 22.00 з понеділка до суботи. Студенти вчитимуться в академії 10 місяців, проживатимуть в освітньому кампусі, займатимуться спортом, мандруватимуть Україною, інформує прес-служба ЛОДА. Основними критеріями відбору до академії є бажання навчатись і змінювати країну. За підтримки Western NIS Enterprise Fund наступного року в Україні відкриють уже шість академій лідерства, а до 2025 року – 20.
Голова Львівської ОДА Олег Синютка подякував організаторам школи лідерства за формування команди успішних людей. “Справжні лідери зараз вкрай потрібні державі, – зазначив він. – Певен: скоро на Львівщині матимемо об’єднання талановитих успішних людей, які хочуть і можуть змінювати життя в країні дуже швидкими темпами. Випускники школи лідерства – це стандарт якості та успіху. І ці стандарти будуть на Львівщині”.
Унікальний проект “Українська академія лідерства” розпочав роботу в Україні ще у вересні минулого року, у Києві. Перший експериментальний рік пройшов вдало: 39 випускників шкіл отримали нагоду навчатись у найкращих викладачів України, серед яких професор Ярослав Грицак, Павло Шеремета, Михайло Винницький, Сергій Гвоздьов, Юнона Лотоцька, Віктор Зотов, Наталія Попович і багато інших. Предмети академії спрямовані на формування української ідентичності та свідомості. Наприклад, студенти мали змогу відвідувати курс Ярослава Грицака “Історія без дат”, Максима Яковлєва “Культура мислення”, Михайла Колісника “Персональні фінанси”.