Головні досягнення Андрія Садового
Цілодобове водопостачання

У 2006 році, коли Андрій Садовий уперше прийшов на посаду міського голови, більшість львів’ян отримували воду за графіком. Комплекс інженерних заходів, робота з урядом задля залучення державних коштів дозволили повністю вирішити цю проблему за три роки, і вже у 2009 році всі жителі міста отримали цілодобове водопостачання.
Ремонти доріг

До того, як Андрій Садовий став міським головою, Львів “славився” одними з найгірших доріг в Україні. З 2006 року в місті відремонтували понад 110 км доріг, серед яких магістральні вулиці – Стрийська, Липинського, Городоцька, Княгині Ольги, Любінська, Кульпарківська, Личаківська, Зелена. А в історичній частині міста вулицям повернули автентичне бруківкове покриття.
Модернізація тепломереж

До 2006 року львів’яни з протестами перекривали дороги і вимагали від влади тепла в свої оселі. У багатьох будинках тепло включали аж у січні. Тепловтрати часом були такі великі, що гріли землю і топили сніг, однак зовсім не прогрівали квартир львів’ян. Лише за останні 5 років тепловтрати зменшилися з 23 до 10%, замінені 110 км теплових мереж та реконструйовані 26 котелень.
Ремонти в школах і садках

Починаючи з 2007 року фінансування освіти стало пріоритетом бюджету. В ремонти шкіл і садочків інвестували понад 132 млн грн. У школах впроваджують енергоефективні технології. Також місто повертає садочки, які влада роздала орендарям у 90-ті роки. Так відкрили 146 додаткових груп та 88 груп короткотривалого перебування.
Нова економіка міста

У 2006 році економіка Львова – це зруйновані заводи, промисловий гігант ЛАЗ вже був у руках росіян. Відтак прийняли рішення відновити виробництво в місті. Почали із заводу “Електрон”, який сьогодні випускає один із кращих у Європі електротранспорт. Разом із тим розвинули ІТ-індустрію, створивши понад 15 тис. робочих місць, та сферу туризму, працевлаштувавши понад 10 тис. львів’ян. Розвинулась харчова та легка промисловість.
Нове управління містом

Чинний міський голова оновив апарат міської ради, насамперед завдяки молодим, енергійним фахівцям. Понад 7 тис. студентів пройшли професійні стажування в міській раді, близько 15% з них залишилися працювати і розвивати місто. Команда Андрія Садового впровадила нові стандарти обслуговування жителів – сучасні центри надання адміністративних послуг створили за кращими зразками подібних установ у європейських містах.
Культурний центр країни

Львову вдалося зберегти культурні традиції міста, створити нові та зацікавити Львовом світову культурну спільноту. Львів визнали культурною столицею України. Тут щороку проводять понад 40 міжнародних фестивалів та 60 міських заходів. У місті дали нове життя бібліотекам, поступово перетворюючи їх із книгосховищ на сучасні медіатеки.
Ключові пріоритети на майбутнє
Робочі місця

Початок будівництва Індустріального парку спершу в Рясне-2, а згодом на Сигнівці. Залучення іноземних інвестицій та відкриття у Львові представнфицтва 10 провідних світових технологічних компаній. Реалізація цих цілей та підтримка місцевого виробника дозволять створити в місті понад 30 тис. робочих місць лише у виробництві.
Якісна освіта

Перехід від ремонтів приміщень до підвищення якості освіти. У всіх 119 школах будуть створені по 4 сучасні інтерактивні класи. Місто розвиватиме інфраструктуру шкільних стадіонів. Учителів додатково фінансуватимуть через виплату спеціальних щорічних доплат. А діти отримають повноцінне забезпечення місцями в садочках.
Сучасний транспорт

У наступні 5 років запланували на 70% оновити рухомий склад трамваїв, тролейбусів та автобусів сучасними низькопідлоговими. Трамвайні та тролейбусні маршрути прокладуть у нові райони міста. А всі жителі Львова зможуть користуватися електронним квитком, що буде не тільки зручно, але й дасть можливість облікувати кошти і встановити справедливий тариф.
Енергетична незалежність

Львівські ТЕЦ планують перевести на альтернативні види палива, що дозволить економити бюджетні кошти. Встановлення сучасних систем енергозбереження та індивідуальних теплових пунктів дасть змогу львів’янам економити на рахунках за опалення. А завдяки видобутку біогазу з осаду стічних вод місто зможе створювати власну електроенергію.
Благоустрій усіх районів

У всіх районах міста й далі триватимуть ремонти внутрішніх дворів з облаштуванням спеціальних зон. Створюватимуть нові громадські простори для культурного і активного відпочинку. Заплановані реконструкція парків, висадження понад 500 дерев щороку, відновлення міських озер та рекреаційних зон, а ще – збільшення пішохідної зони в ареалі ЮНЕСКО.
Інновації як норма життя

У місті завершать впровадження повноцінної картки львів’янина і розвиток “Особистого кабінету мешканця”, що дозволить у рази спростити отримання адмінпослуг. Сучасні інформаційні технології впроваджуватимуть у всі сфери життя міста – від безпеки до освіти й медицини. Разом із тим поблизу міського аеропорту розпочнеться будівництво найбільшого ІТ-парку в Україні для інноваційного бізнесу.
Ліквідація смороду

Андрій Садовий уже має план ліквідації неприємного запаху і працює над ним. По-перше – це боротьба з незаконними скидами з різних підприємств. По-друге – встановлення гідрозатворів на декількох тисячах дощоприймачів. По-третє – каналізування всіх районів міста. І найважливіше – оновлення очисних споруд, про що вже підписана попередня угода з європейськими інституціями.
особливий погляд