Він наголосив на предметах першочергової необхідності й місцях, куди можна звернутися у Львові, аби подати допомогу.
Валерій Веремчук особливо акцентував на потребі в оптичних пристроях (мова про прилади нічного бачення, тепловізори, біноклі хорошої якості тощо), питній воді та різних видах медикаментів. Проблема постає і з військовою формою – її не випустили в достатній кількості. Стосовно бронежилетів і шоломів, то їх бійці мають удосталь.
Валерій Веремчук підтвердив тенденцію про зменшення активності в допомозі воїнам з боку людей. “Надходження до Самооборони за травень – до 10 тисяч гривень. При тому, що для мінімального забезпечення бійців на заїзд необхідно 150 – 200 тисяч гривень. Крім продуктів і речей, є великий список запчастин для військової техніки, які виготовляють на замовлення. Багато чого доводиться просити в борг у виробників і постачальників”, – розповів голова депутатської групи “Народний контроль” у ЛМР.
Попри недостатню матеріальну підтримку, люди, особливо студенти і випускники, охоче беруться за волонтерську роботу, каже Валерій Веремчук. “Я б не сказав, що люди збайдужіли. Вони не завжди знають, чим можуть бути корисні, а коли їх запрошуєш, то вони з радістю відгукуються”, – додав він.