Гроші для освіти

Львівська ОДА визначила дев'ять недобудованих освітянських об'єктів, завершення будівництва яких рекомендуватиме до фінансування цьогоріч під час розгляду з формування обласного бюджету-2009. Загальна вартість зазначених у переліку робіт - 50 млн грн.

Львівська ОДА визначила дев'ять недобудованих освітянських об'єктів, завершення будівництва яких рекомендуватиме до фінансування цьогоріч під час розгляду з формування обласного бюджету-2009. Загальна вартість зазначених у переліку робіт - 50 млн грн.

Мотивацією під час відбору об'єктів була максимальна можливість концентрації коштів державного, обласного та місцевого бюджетів, яка б дозволила прискорити введення в дію об'єктів незавершеного будівництва. Львівська ОДА очікує, що зазначені об'єкти можуть бути здані в експлуатацію у 2009-2010 рр., що дасть змогу ліквідувати двозмінний режим навчання у школах та поліпшити умови навчально-виховного процесу.

У списку - навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня" у мікрорайоні Сихів-18. Його будівництво розпочали ще у 2006 р. Як інформує прес-служба ЛОДА, є пропозиція виділити 1 млн грн (за умови фінансування іншої частини коштів міськрадою). У цьому переліку школа у м. Стрий - реконструкція актового та спортивного залів. Також обласні посадовці пропонують виділити 1 млн грн (за умови фінансування іншої частини коштів Стрийською міськрадою). Також у списку - школа у с. Либохора, що на Турківщині, будівництво якої розпочали торік. Необхідність спорудження нової школи спричинена аварійним станом існуючої, тому є пропозиція виділити 12,5 млн грн. 12 млн грн пропонують виділити на школу у с. Батятичі Кам'янка-Бузького району, будівництво якої розпочато у 2006 р.

Потреба добудови школи спричинена технічно незадо­вільним станом (аварійним) станом даху і перекриття, тут також немає їдальні та спортивного залу, санвузлів. 1,5 млн грн пропонують виділити на школу в смт Красне Буського ра­йону, реконструкцію з добудовою якої розпочали у 2006-му. Необхідність завершення добудови пов'язана з технічно незадовільним станом школи та двозмінним режимом навчання.

У списку також школа у с. Чер-ниця, що у Миколаївсько­му районі, де є потреба добудови 12 класних кімнат. Будівництво розпочали ще у 1993 р. (!). Посадовці пояснюють, що потреба завершення будівництва пов'язана з технічно незадо­вільним станом школи та дво­змінним режимом навчання, окрім цього, відсутні їдальня, спортзал, санвузли та майстерні. На все треба 10 млн грн. По 5 млн грн треба на школи у с. Сторона (Дрогобиччина) та с. Вороняки (Золочівщина). Два мільйони потрібні на будівництво котельні та проведення зовнішніх інженерних мереж (тепломережі, газопровід і водопровід) у школі в с. Під­камінь, що на Бродівщині. Необхідність будівництва спричинена експлуатацією застарілого низькопродуктивного тепломеханічного обладнання та великими втратами тепла в зовнішніх тепломережах, перевитратами газу.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4967 / 1.55MB / SQL:{query_count}