Запобігти трудове та сексуальне рабство

На вулицях Львова розмістили інсталяцію, присвячену проблемі торгівлі людьми

фото: Андрій Польовий
У місті Лева вздовж алеї на проспекті Шевченка розмістили 120 фігур-силуетів. Це громадська арт-інсталяція “Невидимі”, що уособлює постраждалих від трудової чи сексуальної експлуатації, які часто залишаються непоміченими. Фігури пробудуть у Львові до 20 березня.
фото: Андрій Польовий
У такий спосіб представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) спільно з Міністерством соціальної політики намагаються привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та розповісти реальні історії постраждалих. 
Зі слів організаторів акції “Невидимі”, кількість фігур, а також відсот­кове відношення чоловіків, жінок і дітей серед них невипадкове. „120 фігур-силуетів арт-інсталяції “Невидимі” уособлюють понад 120 тисяч українців, які, за оцінкою МОМ, постраждали від торгівлі людьми з 1991 року. 
На 12 фігур нанесені справжні історії жертв сучасного рабства. Самі фігури виготовив колишній постраждалий від торгівлі людьми, який, пройшовши програму реінтеграції МОМ, відкрив власну справу”, – каже голова представництва МОМ в Україні Манфред Профазі.
Організатори зазначають, що ця інсталяція особлива, бо є неабияк дієвою, адже напряму промовляє до людей. „Я була свідком того, як люди читають ці страшні історії, написані на нібито невидимих фігурах. Якщо ця інсталяція проїде хоча б кількома містами країни, це буде значно ефективніше, ніж мільйони конференцій або закликів, тому що мистецтво промовляє до емоцій, а емоції запам’ятовуються більше і дієвіше, ніж будь-що інше!” – акцентує начальник управління культури міськради Ірина Магдиш.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4153 / 1.53MB / SQL:{query_count}