Мешканці хотіли б бачити у Львові і нові маршрути, і продовження чи зміни вже існуючих. Про це tvoemisto.tv повідомили активісти руху “За якісний транспорт”.
“На наше глибоке переконання, громадський транспорт (маршрутки) міста повинні бути не екскурсійними, як є зараз, а мобільними. І саме за цим принципом повинні вноситись коректури у транспортну мережу міста”, – наголошують активісти.
Пропозиції, зібрані у львів’ян, будуть передані керівництву управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради та керівникам автотранспортних підприємств міста.
1. Вважаємо за необхідне встановити транспортне сполучення між Галицьким перехрестям та гіпермаркетом “Ашан”.
2. Встановити сполучення між вул. Шевченка та Сиховом, вул. Шевченка – вул. Володимира Великого, вул. Шевченка – ТЦ “Ашан”, вул. Шевченка – вул. Пасічною – вул. Джоржа Вашингтона, вул. Личаківською – Топольною.
3. Пропонуємо внести зміни у маршрут №2а (вул. Городоцька, церква Воскресіння Господнього – університет): пустити його вулицею Городоцькою.
4. Маршрут №5а (Винники, кільцева дорога – площа Різні): продовжити до АС-2 (вул. Липинського).
5. Маршрут №18 (автостанція №6 – церква Вознесіння) продовжити до вулиці Личаківської, 152 (дріжджова фабрика).
6. Маршрут №30 (музей Івана Франка – Рясне 2) пустити через центр, а також розглянути можливість спрямувати цей маршрут вгору вулицею Франка.
7. Маршрут №39 (авторинок – вул. Грінченка): збільшити кількість автобусів до 14-15 і “закільцювати” маршрут, розбити на 39А і 39Б.
8. Маршрут №46 (музей Івана Франка – Рясне 2): пустити вулицею Замарстинівською.
9. Відновити рух колишнього 39 маршруту (Галицьке Перехрестя – Сихів). Зараз там курсує маршрут №41, який об’їжджає весь Львів: Городоцька, Привокзальна, Чупринки, Княгині Ольги, Наукова – орієнтовно півтори години, щоб на роботу доїхати. Колишній маршрут їхав з кінцевої до кінцевої приблизно 40 хв.
10. Внести зміни у маршрут №41 за принципом колишнього №39: пустити до центру за діючим маршрутом, а далі по вул. Стрийській – Хуторівці і на проспект Червоної Калини.
11. Внести зміни у транспортну розв’язку вулиці Наукової. Зараз із Наукової, крім тролейбуса, немає сполучення до ЛНУ імені Івана Франка, а маршрут №45 повинен їздити тільки до Шота Руставелі. Якщо він так курсуватиме, то мешканці спального району взагалі залишаються без доїзду у центр. Пропонуємо: 1) забрати рух маршруту із вулиці Пулюя і пустити прямо через Наукову до центру міста або 2) пустити вулицею Науковою один з трьох маршрутів – №№21, 48, 114.
12. Продовжити рух маршруту №48 (новий термінал аеропорту “Львів” – просп. Свободи) за принципом колишнього маршруту №95, який їздив до вул. Миколайчука.
Нагадаємо, у Львівській міській раді обіцяють переглянути транспортну схему, яку ввели 2012 року.