Культурне життя Львова буяє, як весна за вікном. Усюди встигнути фактично нереально, але саме завдяки цьому багатству вибору кожен поціновувач мистецтва може знайти кілька подій для себе.
Особливо насиченою буде програма зустрічей у львівській книгарні “Є”. Так, сьогодні, 8 квітня, о 18.00 там відбудеться зустріч зі словенським письменником Андреєм Макуцом. Він – вчитель словенської мови, режисер у гімназійному культурному товаристві “Спунк”, головний редактор каринтійського культурного часопису “Відблиски”, автор трьох збірок малої прози (“Я пам’ятаю… Хіба ні?”, “Очі”, “Учительський хліб”), а також роману “Шаленці”. Для творів письменника властива описово-розповідна манера та схильність до ліризації, вкраплення діалектизмів у літературну мову. Зустріч відбудеться за участі перекладача. Відвідувачі матимуть змогу прочитати переклад уривка зі збірки оповідань “Очі” (2001).
Завтра, також о 18.00, у книгарні презентуватимуть книжку Романа Кушніра “Спосіб мислення як багатство”. Хтось успадковує матеріальне багатство і не може з ним справитись, а дехто отримує від батьків єдиний спадок — родинну модель, яка дозволяє жити багато і щасливо впродовж усього життя. Який спосіб мислення успадкували ви? Як його змінити чи (за потреби) підкоригувати? Чому фінансові принципи збагачення для різних людей працюють по-різному? Як виховати свою дитину фінансово грамотною? У книзі доступно описаний процес засвоєння нами своїх фінансових моделей, що є першим кроком на шляху до їх виправлення і вдосконалення. У ній також представлені важливі рекомендації стосовно фінансового виховання дитини, які допоможуть суттєво спростити життя батьків.
А в четвер у звичний час (о 18.00) у книгарні “Є” ви матимете змогу поспілкуватися з літературознавцем Гюґо Праделем (Франція) на тему “Що таке професійна критика?”
Гюґо Прадель (народився в 1981 році) — літературознавець-компаративіст, літературний критик, член редакційної колегії часопису “La Quinzaine litteraire”. Займається дослідженням французької, північноамериканської, іспанської та португальської літератур, час від часу — центральноєвропейських. Працював над творчістю Бруно Шульца – польського письменника, Макса Блехера – румунського, Фернандо Пессоа – португальського, Антонена Арто – французького й інших.