У кабінеті ректора досі порожньо…

Незабаром вже “стукне” рік, відколи Франковий виш живе без ректора. Видається, Міносвіти це не надто бентежить, адже там і досі не дають дозвіл на проведення виборів нового очільника університету

Ще з 20 травня 2013-го університет ім. Івана Франка живе без ректора. Контракт із Міністерством освіти Івана Вакарчука, який очолював його 20 років, закінчився. Відтак знайти достойного спадкоємця справа не проста.
Ускладнює цей процес і очевидне затягування зі сторони Міносвіти… Виглядає на те, що там  фактично “вишукують” причину, аби залишити університет без ректора якомога довше. Як писала “Пошта”, спочатку заявки претендентів міністерство розглядало мало не під лупою, особливо прискіпливо. Потім і Статут університету виявився неправильним, треба переписати… Отож університет займається доповненням та переписуванням цього документа, хоч і без особливого ентузіазму, але і без протесту...  
Над змінами до Статуту працюють ще з 19 листопада. Відповідні правки до нього вже внесли, проте Київ їх так і не погодив. “Ми подавали свої правки до Статуту у Міністерство освіти, там їх розглянули, внесли додаткові корективи, які ми тепер маємо заново “перезатвердити”. Відтак 18 лютого о 10.00 в актовій залі університету відбудеться конференція трудового колективу, де за­твердимо кінцеві зміни. Згодом знову надсилатимемо Статут до міністерства і будемо чекати відповіді”,  – розповіла “Пошті” керівник прес-центру ЛНУ ім. І. Франка Тетяна Шемберко.
Тепер колектив університету відбиратиме делегатів з числа науково-педагогічних працівників, інших категорій працівників та студентів. Саме вони візьмуть участь у конференції, після якої, як сподіваються, Київ нарешті “дасть добро” на вибори. 
За попередньою інформацією на посаду ректора ЛНУ ім. І.Франка претендують:
Іван Вакарчук – професор, доктор фізико-математичних наук. З 1990 до 2007-го та з 2010-го і донедавна – ректор Франкового вишу;
Андрій Бойко – професор, доктор юридичних наук. З 2003-го – декан юридичного факультету;
Маркіян Мальський – професор, доктор економічних наук. З 2010 р. – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі;
Володимир Мельник – професор, доктор філософських наук. З 1996 р. декан філософського факультету;
Сергій Реверчук – професор, доктор економічних наук. Завідувач кафедри банківського і страхового бізнесу університету. 
 До теми                                     
На засіданні Вченої ради Львівського нацуніверситету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького  4 лютого колективу навчального закладу представили нового керівника. Отож, відповідно до наказу в. о. міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка, в. о. ректора  став професор Володимир Стибель, декан факультету ветеринарної медицини, інформує прес-служба ЛНУВМ та БТ. 
Доктор ветеринарних наук, професор Володимир Володимирович Стибель (1968 р. н.) є випускником ЛНУВМ та БТ, деканом найбільшого та найдавнішого в університеті факультету ветеринарної медицини. Також він є завідувачем кафедри паразитології, іхтіопатології та ветеринарно-санітарної експертизи.
Нагадаємо, що з липня 2013-го по лютий 2014-го посаду в. о. ректора цього вишу обіймав екс-губернатор Львівщини Михайло Гладій. Відтепер він очолюватиме один із наукових інститутів НААН.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4836 / 1.55MB / SQL:{query_count}