“За лаштунками відомого Львова”

У Львові 21 вересня відзначать Дні європейської спадщини

21 вересня пройде львівський День європейської спадщини. “За лаштунками відомого Львова” – так звучить цьогорічне гасло, згідно з яким обиралися основні пункти програми цьогорічних Днів європейської спадщини у Львові, повідомили в прес-службі міської ради.
“European heritage days, або Дні європейської спадщини, проходять щороку у вересні по всій Європі. Це день, коли маловідомі закриті споруди відкривають свої двері для відвідувачів, щоби розповісти таємниці, приховані за їхніми фасадами. Офіційно започаткована Радою Європи у 1991 році, ця традиція покликана привернути увагу до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства.
European heritage days, або Дні європейської спадщини, проходять щороку у вересні по всій Європі. Це день, коли маловідомі закриті споруди відкривають свої двері для відвідувачів, щоби розповісти таємниці, приховані за їхніми фасадами
Підготовка Днів європейської спадщини – це не лише ініціатива істориків та реставраторів, а й нагода для жителів міста та численних організацій, які борються за збереження спадщини, хоча б раз на рік показати громадськості результати їхньої діяльності та пристосувати ці об’єкти до відвіду­вання як мешканцями, так і туристами”, – повідомили організатори.
Усі заходи в рамках Днів європейської спадщини є безкоштовними і базуються на ініціативі людей, яким небайдужа історія їхнього міста. Нагадаємо, торік у Львові також відбулися Дні європейської спадщини,  під час яких для львів’ян та гостей міста провели екскурсії на об’єктах, які є або маловідомими або малодоступними.
Отож, на цей раз на львів’ян та гостей міста чекає велосипедний тур “Старою дорогою Кайзервальду”, учасники велотуру зможуть прогулятися кайзерівськими стежками та почути історію виникнення парку Високий замок. Буде унікальна можливість  відвідати колишній будинок інвалідів у Львові, хоча зазвичай ця споруда недоступна для огляду.
Усі заходи в рамках Днів європейської спадщини є безкоштовними і базуються на ініціативі людей, яким небайдужа історія їхнього міста
Також можна буде поглянути на дерева-довгожителі найстарішого парку в Україні, відвідати майстерню скульпторки Теодозії Бриж, побувати в музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької, послухати історію створення та реконструкцію Оперного театру. 
Містяни відвідають найстаріший арборетум Львівської лісової школи на Галичині, ознайомляться із особливостями вітражного мистецтва у Львові, зможуть побачити масонський Львів, почути історію створення єврейського театру, хто саме творив театральне мистецтво на ідиш і з ким разом сміялись і плакали львівські глядачі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4861 / 1.54MB / SQL:{query_count}