Городоцька по-європейськи

Львів’яни терпляче чекають, коли ж закінчиться ремонтний бум. Ладнати дороги туркам з “Онуру” допомагають військові

фото: Андрій Польовий
Найдовшу львівську вулицю причепурять, аби вона виглядала, як європейська. Містян у цьому переконали замовники та виконавці ремонтних робіт вулиці Городоцької. Нагадаємо, її реконструюють на ділянці від церкви Анни до ТЦ “Магнус”. Роботи виконують у співпраці із ЄБРР. Замовником є ЛКП “Львівавтодор”, а виконавцем – компанія “Онур”, що працювала з багатьма дорогами міста.
“Здійснимо повну реконструкцію вулиці: замінимо всі інженерні мережі, встановимо нову тротуарну плитку, безшумні колії, побудуємо велодоріжку. Це буде нова вулиця, яка виглядатиме по-європейськи. Якість буде відповідною”, – зазначив Олег Береза, директор ЛКП “Львівавтодор”. На замовлення управління капітального будівництва міськради на вулицях Городоцькій та Шевченка також збудують транспортну розв’язку. Її планують завершити до 2 жовтня, а обійдеться вона у 26 298,884 тисяч гривень.
Здійснять повну реконструкцію вулиці: замінять всі інженерні мережі, покладуть нову тротуарну плитку, безшумні колії, збудують велодоріжку
Новий транспортний вузол збудують з метою розвантажити перехрестя вулиць Городоцької та Шевченка перед церквою Анни. Це дасть змогу максимально збільшити пропускну здатність міського авто- та електротранспорту. За словами чиновників, 15 липня там вже демонтували бруківку, трамвайну колію та нежитловий будинок. Зараз роботи тривають за графіком, труднощів немає, повідомив Ігор Фалюта, в.о. начальника управління капітального будівництва міськради.
“Тут буде круговий рух в односторонньому напрямку від центру по вулиці Шевченка і поворот на вулицю Городоцьку. По Городоцькій транспорт рухатиметься в одному напрямку до центру міста. Крім трамваїв, на цій ділянці курсуватиме громадський та приватний транспорт. Також тут облаштують зупинку”, – розповів Ігор Фалюта.
фото: Галина Стадник
Ремонтувати львівські дороги “Онуру” допомагає одна з військових частин міста. Як зазначають представники “онурівців”, не примусово. Навпаки, військові просять залучати їх, бо хочуть заробити. “Договір на будівництво доріг укладений відповідно до законодавства та вимог контрактної роботи. Львівську військову частину призначено субпідрядником. Вона має будівельну ліцензію на виконання підготовчих робіт. Це так звані ручні роботи. Кількість військових не є сталою, а регулюється відповідно до потреб.
Зокрема, на Городоцькій працювало близько 40 осіб, у різні дні по-різному, – розповів “Пошті” Віктор Онищук, інженер інженерних мереж компанії “Онур”. – Всі послуги, які виконували військові відповідно до контракту, є платними. Скільки заробляють хлопці, мені не відомо. Процедура нарахування виплат така: військова частина подає рахунок виконаних робіт, кожну годину щодня табелюють, зазначаючи, які саме роботи виконані”.

 До теми                                               
ЛКП “Львівавтодор” 3 червня 2013 року підписало договір підряду з компанією “Oнур” на виконання робіт з реконструкції доріг із трамвайними коліями Львова за шістьма лотами.
У 2013 році підприємство планує виконати роботи стосовно трьох із них:
- лот 1 – вул. Промислова (Б. Хмельницького – Волинська) довжиною 410 м по трамвайній лінії 6; Б. Хмельницького (Осмомисла – Мулярська), Замарстинівська (Мулярська – Гайдамацька) довжиною 980 м по трамвайній лінії 6;
- лот 3 – вул. Городоцька (Шевченка – Шпитальна) довжиною 720 м по трамвайній лінії 6;
- лот 6 – вул. С. Бандери (Чупринки – Коперника), Коперника (С. Бандери – СЗШ № 9) довжиною 470 м по трамвайній лінії 2.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.5652 / 1.57MB / SQL:{query_count}