Вберегтися від варварів

У парку “Залізна вода”  відновили зовнішнє освітлення. Нові ліхтарі є антивандальними

У парку “Залізна вода”  відновили зовнішнє освітлення. Нові ліхтарі є антивандальними

Через вандалів у парку “Залізна вода” вже втретє відновлюють зовнішнє освітлення. У “Львівсвітло” нарікають: нові ліхтарі стоять максимум два тижні. Комунальники пояснюють це тим, що поблизу парку є студентські гуртожитки, мешканці яких і руйнують його благоустрій.

Зараз у “Залізній воді” встановили 18 ліхтарів, а ще шість чекають своєї черги. Також проклали нові електромережі, загальна протяжність яких 390 м. Одні тільки матеріали коштували майже 20 тис. грн. На підприємстві кажуть, що нові ліхтарі є антивандальними.

“Насамперед ми їх підняли вище. Також ми самі перевіряли їх на міцність, кидаючи об асфальт. Ці світильники витримують такі удари і не б’ються”, – зазначає заступник директора “Львівсвітло” Михайло Трач. – В інших парках такої проблеми з освітленням немає, лише у “Залізній воді”. Зокрема, вже втретє ми переробляємо їх. Люди завалюють навіть опори, згинають їх, б’ють ліхтарі, перерізають кабелі і руйнують усе повністю”.

Двірник парку Сергій переконаний, що вандалізмом займаються студенти гуртожитків, які знаходяться поблизу. “Я знайшов конспект, де написані прізвище і група студента Залізничного технікуму. З тим конспектом пішов до коменданта і показав його. Я бачив людей, які несуть сміття в руках і кидають його посеред дороги. Хто ж може бути впевненим, що не вони ламають ліхтарі у парку?”, – каже він. 

Саме через парк “Залізна вода” більшість мешканців району повертаються щовечора додому з роботи, тому освітлення для них дуже важливе. “Я повертаюся з роботи о дев’ятій вечора. Влітку та восени це ще так-сяк, а ось узимку, то тут взагалі темнота”, – бідкається мешканець району пан Роман. – По-перше, контингент відпочиваючих тут дуже специфічний. А нищать ці ліхтарі ті, хто тут живе, особливо мешканці студентських гуртожитків”.

ДОВІДКА

Парк “Залізна вода” створений ще у 1905 році. На його території є  витоки джерел, багатих на залізо, від чого й пішла назва парку. Ця зелена зона є природоохоронним об’єктом міста. 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8219 / 1.54MB / SQL:{query_count}