Навчатися тут престижно!

Львівський державний університет внутрішніх справ готує фахівців не лише для правоохоронних органів, але й для економіки та психології

Львівський державний університет внутрішніх справ готує фахівців не лише для правоохоронних органів, але й для економіки та психології

Львівський державний університет внутрішніх справ – один із найкращих вишів МВС України. Він забезпечує західний регіон фахівцями у галузях права, економіки та психології як за державним замовленням для органів внутрішніх справ, так і на контрактній основі. 

У складі університету функціо­нують два інститути та сім факультетів: факультет із підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції, факультет громадської безпеки, факультет із підготовки слідчих, юридичний факультет, економічний факультет, факультет психології, а також факультет заочного та дистанційного навчання.  

Університет співпрацює з Фондом Ганса Зайделя та місією Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні, а також із навчальними закладами Польщі, Сербії, Боснії та Герцеговини, Білорусі, Молдови, Росії, США. Ректором університету з 2011 року є генерал-лейтенант міліції, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Михайло Цимбалюк. 

ДОВІДКА

Документи, необхідні для вступу: 

- заява встановленого зразка;

 - документ установленого державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо

-кваліфікаційний рівень), на власний вибір - оригінал або засвідчену копію;

 - медична довідка форми 086 (оригінал або засвідчена копія);

 - шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см;

 - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів, що відповідають переліку вступних випробувань, визначених Правилами прийому до університету (оригінал або засвідчені копії); -

документи про наявність пільг;

 - чотири конверти з марками по Україні та картонну папку із зав'язками. 

Університетські перспективи

На факультетах громадської безпеки з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції та з підготовки слідчих готують спеціалістів для органів внутрішніх справ за державним замовленням. А юридичний, економічний та факультет психології у 2011 р. об’єднали у Навчально-науковий інститут права, психології та економіки. Цей інститут, що у центрі княжого Львова, має як денну, так і заочну форми навчання на платній основі. 

Значною перевагою є те, що, отримавши диплом юридичного, економічного чи психологічного факультету, можна працювати не лише у правоохоронних органах. Приміром, закінчивши економічний факультет, випускники можуть знайти місце праці у сфері бухгалтерського обліку і аудиту, в економічних підрозділах підприємств та установ, у підрозділах податкової адміністрації та міліції, у державній службі боротьби з економічною злочинністю, у контрольно-ревізійних підрозділах, менеджерами, а також в охоронних структурах і детективних агентствах. 

“Особливістю економічного факультету є така спеціалізація як економічна безпека. До того ж, унікальною магістерською спеціалізацією на цьому факультеті є управління фінансово-економічною безпекою”, – каже Роман Янович, завідувач відділення профорієнтаційної роботи та сприяння працевлаштуванню випуск­ників Навчально-наукового інституту права, психології та економіки Львівського державного університету внутрішніх справ.

Випускники юридичного факультету можуть стати адвокатами, юрисконсультами, працювати в прокуратурі, судах, нотаріусами, судовими виконавцями, податковими та митними інспекторами. “Студенти цього факультету, які вчаться на спеціаліста чи магістра, мають змогу спеціалізуватися в одному із трьох напрямків – цивільно- та господарсько-правовому, кримінально-правовому і державно-правовому”, – зазначає Роман Янович.

А ось випускники факультету психології після закінчення вишу можуть  працевлаштуватися у правоохоронних органах, центрах профілактики і боротьби з алкоголізмом та наркоманією, центрах роботи з молоддю та освітніх закладах.

Що потрібно для вступу?

“Щоб навчатися за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, необхідно здобути повну загальну середню освіту та скласти зовнішнє незалежне оцінювання, а саме навчання триває чотири роки. Щоби вивчитися на спеціаліста, потрібно мати освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, на магістра – бакалавра або спеціаліста. І ще: для того, аби здобути освіту рівня спеціаліста чи магістра, потрібно скласти в університеті іспити з фахових дисциплін”, – пояснює Віктор Грищук, директор інституту, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України. 

Стандартно, як і в усіх українських вишах, поза конкурсом зараховують абітурієнтів, що належать до пільгових категорій населення. 

Для вступників на основі пов­ної загальної середньої освіти прийом документів на денну форму навчання триватиме з 2 по 31 липня, а рейтингові списки оприлюднять на початку серпня. Прийом документів на заочну форму навчання триватиме з 2 по 22 липня, а 5 серпня оголосять рейтингові списки. 

А хто вступатиме на основі вже базової чи повної вищої освіти, повинен подати документи з 2 по 14 липня, скласти вступні випробування в університеті (16 – 20 липня), а вже 21 липня будуть оприлюднені рейтингові списки вступників як на заочну, так і на денну форми навчання.   

Що важливо, студенти денної форми навчання матимуть змогу проходити військову підготовку, після закінчення якої їм присвоять військове звання – молодший лейтенант запасу.

Абітурієнтам 2013-го  на замітку: аби краще підготуватися до вступу, можна відвідувати в інституті піврічні підготовчі курси, які розпоч­нуться з жовтня цього року. 

 
 
Навчально-науковий інститут права, психології та економіки Львівського державного університету внутрішніх справ оголошує набір на денну та заочну форми навчання 

Юридичний факультет: 

- освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр за спеціальністю правознавство. Вступ можливий на базі повної загальної освіти (для вступу потрібні сертифікати ЗНО з української мови та літератури, історії України (профілюючий), математики або іноземної мови). Термін навчання – 4 роки. 

- бакалавр за спеціальністю правознавство. Для вступу потрібно мати освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста у межах напрямку (іспити: кримінальне право України (тести, профілюючий) і тести з кримінально-процесуального права). Термін навчання – 2 роки.

- спеціаліст за спеціальністю правознавство. Для того, аби навчатись, потрібно мати освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра у межах напрямку (для вступу потрібно скласти комплексний іспит у вигляді тестів з фахових дисциплін: теорія держави і права, цивільне право, кримінальне право, кримінальний процес). Термін навчання – 1 рік. 

- магістр за спеціальністю правознавство. Вступ можливий на базі освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, спеціаліст у межах напрямку (для вступу потрібно скласти комплексний іспит у вигляді тестів з фахових дисциплін: теорія держави і права, кримінальне право, кримінальний процес, адміністративне право, конституційне право та профілюючий іспит з іноземної мови, також у вигляді тестів). Термін навчання – 1,5 року. 

Факультет психології: 

- бакалавр за спеціальностями психологія, практична психологія. Для вступу потрібно мати повну загальну середню освіту (потрібен сертифікат ЗНО з української мови та літератури, біології (профілюючий), історії України або іноземної мови). Термін навчання – 4 роки. 

- магістр за спеціальностями психологія, практична психологія. Щоби вступити, потрібно мати освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, спеціаліста у межах напрямку (комплексний іспит у вигляді тестів з фахових дисциплін: психологія особистості, психологічне консультування, психокорекція, психодіагностика та екзамен з іноземної мови, також у вигляді тестів). Термін навчання – 1,5 року.

Економічний факультет:

- бакалавр за спеціальністю менеджмент адміністрування. Вступ можливий на базі повної загальної середньої освіти (потрібен сертифікат ЗНО з української мови та літератури, математики (профілюючий), географії або іноземної мови). Термін навчання – 4 роки. 

- бакалавр за спеціальностями фінанси і кредит, облік і аудит. Для вступу треба здобути повну загальну середню освіту (потрібен сертифікат ЗНО з української мови та літератури, математики (профілюючий), історії України або географії). Термін навчання – 4 роки. 

- бакалавр за спеціальностями фінанси і кредит, облік і аудит, менеджмент і адміністрування. Щоби вступити, потрібно мати освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста в межах напрямку (треба скласти іспит у вигляді тестів з економічної теорії). Термін навчання – 2 роки.

- спеціаліст за спеціальністю менеджмент організацій. Вступ можливий на базі освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра в межах напрямку (комплексний іспит у вигляді тестів з фахових дисциплін: основи менеджменту, операційний менеджмент, управління персоналом, маркетинг та іспит з іноземної мови, також у вигляді тестів). Термін навчання – 1 рік.

-  магістр за спеціальністю менеджмент організацій. Для вступу потрібно мати освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, спеціаліста у межах напрямку (комплексний іспит у вигляді тестів з фахових дисциплін: основи менеджменту, операційний менеджмент, управління персоналом, маркетинг та іспит з іноземної мови, також у вигляді тестів). Термін навчання – 1,5 року. 

- магістр за спеціальністю управління фінансово-економічною безпекою. Вступ можливий на базі освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра, спеціаліста у межах напрямку (потрібно скласти іспит у вигляді тестів з економічної теорії (профілюючий) та іспит з іноземної мови, також у вигляді тестів). Термін навчання – 1,5 року.   

 

 

Детальнішу інформацію про умови вступу можна отримати на сайті http: www.lvduvs.edu.ua або ж у приймальній комісії Львівського державного університету внутрішніх справ за адресою: Львів, вул. Городоцька, 26. Тел.: (032) 295-75-71; 258-68-02; 067-933-46-70; 097-053-18-27.

 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4214 / 1.66MB / SQL:{query_count}