Гітара для Івасюка

У суботу на проспекті Шевченка мають завершити облаштування території навколо майбутнього пам’ятника композиторові  

У суботу на проспекті Шевченка мають завершити облаштування території навколо майбутнього пам’ятника композиторові  

Навколо пам’ятника видатному українському композиторові з мозаїки та гранітної плитки буде викладено декоративну гітару. Нині ж на проспекті Шевченка, де стоятиме пам’ятник, тривають роботи з мощення мозаїки та гранітної плитки.

“За хорошої погоди до суботи маємо завершити всі роботи з благоустрою території. Гітара буде виготовлена з мозаїчної шашки (бруківки – “Пошта”), розміром 5 на 5 см. Весь камінь для проекту – з житомирських кар’єрів, – розповів Роман Белень, начальник відділу комунального господарства Галицької райадміністрації Львова. – Розмір гітари становитиме приблизно 45 м.

Гриф буде розташований уздовж Львівського інституту банківської справи. Гіпсову модель пам’ятника відправили в Полтаву, де його відливатимуть. Гадаю, що цього місяця пам’ятник буде встановлений”. 

Постамент під пам’ятник із гранітної брили встановили кілька тижнів тому. Зараз роботи з благоустрою території виконує Галицька районна адміністрація, на облаштування території з міського бюджету виділили 175 тис. грн. Підрядні роботи виконує ТзОВ “Арка-Пік”. Як розповів директор фірми Павло Гаврилюк, нині на об’єкті працює 30 людей. Найбільша складність у тому, що бруківка є маленькою та виготовлена з колотого каменю, який потрібно один до другого припасовувати. 

“Пошта” нагадує, що ідея встановити пам’ятник Володимирові Івасюку  належить співакові Святославу Вакарчуку, який і профінансував усю проектну роботу та спорудження пам’ятника.

ДО ТЕМИ

Пам’ятник Володимирові Івасюку буде встановлено на просп. Шевченка, 7/9, (по дорозі від філармонії до консерваторії), його висота становитиме 3,5 метра. Пісняр буде одягнений у сорочку та штани, а також у кептар. Постать композитора виготовлять із бронзи, а постамент та мощення – із граніту. Скульптор – Сергій Олешко, який є автором пам’ятників художнику Іванові Трушу, літературному персонажу Швейку, лемківському художнику Никифорові Дровняку. Архітектор – Михайло Ягольник. 

  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4466 / 1.55MB / SQL:{query_count}