Ремонт у темпі міста

Міський голова хоче скоротити термін ремонту вул. Личаківської без збільшення вартості роботи та з невідомою датою основної проплати

Міський голова хоче скоротити термін ремонту вул. Личаківської без збільшення вартості роботи та з невідомою датою основної проплати

Ремонт вулиці Личаківської, від пл. Митної до вул. Заньковецької, має тривати до першого листопада. Але такий термін не влаштовує міського голову Львова, отож він просить закінчити всі необхідні роботи до 1 вересня. Головна його умова – не погіршувати якість роботи за рахунок скорочення часу. За словами Олега Берези, директора ЛКП “Львівавтодор”, за планом, роботи мають тривати чотири місяці. Люди працюватимуть без вихідних, аби встигнути замінити інженерні мережі, облаштувати безшумну колію, дорожнє покриття, тротуари, зовнішнє освітлення та світлофори.


Робітники налаштувались на один темп роботи, а вчора їм запропонували зовсім інший. Міський голова хоче, аби підрядник навіть без вихідних працював удвічі швидше.
– Зараз тут замінюють водогони, тільки після цього всю дорогу замостять бруківкою і укладатимуть безшумні трамвайні колії. Хочемо, щоб відрізок від площі Митної до вулиці Заньковецької був одним із найкрасивіших у Львові, – коментує  Андрій Садовий після короткої наради з підрядниками на розритій вулиці. – Слід зазначити, що тут буде не тільки якісна дорога, але й нові хідники та сучасне освітлення. Я б хотів, щоб усі роботи були завершені у вересні. Ми будемо говорити з підрядниками про пришвидшення виконання завдання…

Для підрядників є ще один неприємний нюанс – їх не тільки підганяють, але й поки що їм не платять. Усі роботи на вул. Личаківський виконують за кошти ЄБРР, представники якого контролюють усе, що відбувається на території. Поки що жодних коштів на роботи не виділили. Минулого тижня під час візиту до Львова представники ЄБРР вирішили  збільшити суму авансу для Львова з 3 до 7 мільйонів гривень. Коли гроші будуть, наразі не відомо, але підрядну компанію “Онур” це зволікання не турбує. Ба більше, пришвидшення роботи хоч і не було прописане у контракті, але закінчити її до вересня спробують навіть без (!) додаткової оплати…

– Таке побажання висловив міський голова, і ми спробуємо зробити все можливе, аби це виконати. У контракті ми не прописували суму оплати при скороченні термінів, тому не плануємо збільшувати вартість робіт, – прокоментував “Пошті” Віктор Оніщук, інженер фірми “Онур”.
Така лояльність до скорочення терміну робіт з чотирьох до двох місяців видається щонайменше дивною. Не менш дивним є й інший збіг: лояльність міста до будівництва асфальтного заводу цією фірмою-підрядником у промисловому районі міста. Попри бунти навколишніх жителів та обіцянки міського голови, що підприємство не запрацює, не врахувавши думки громадськості, конструкція, яка вироблятиме асфальт, готова.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4154 / 1.56MB / SQL:{query_count}