На хвилях венеційського вітру

Під час відвідин Венеції голову Міжнародного салону художньої фотографії “З любов’ю до жінки”, фотохудожника за покликанням і медика за фахом Юрія Тітовця захопило буквально все

Під час відвідин Венеції голову Міжнародного салону художньої фотографії “З любов’ю до жінки”, фотохудожника за покликанням і медика за фахом Юрія Тітовця захопило буквально все. А головне – поєднання архітектури, води та повітря! Так народилася виставка “Венеція – місто романтики”, яка днями відкрилася в “Укрсоцбанку”.

80 презентованих світлин (кольорових, чорно-білих та наповнених духом імпресіонізму за допомогою сучасних комп’ютерних технологій, коли в першу мить вагаєшся: фото перед тобою чи картина) дають глядачам широкі можливості. Скажімо, добратися до серця Венеції – площі Святого Марка та П’яцетти – мереживом вузьких венеційських вуличок та місточків (яких у цьому місті понад 400).  Помилуватись Палацом дожів і собором Святого Марка, які є візитівками Венеції у світі. Затриматись на мості Зітхань – названому колись так через те, що ним проводили засуджених  до тюремних камер, і нині перейменованому на міст Кохання. Вдуматись в окремі з численних легенд та бувальщин, якими рясніє історія Венеції (про славетного венеційця Джакомо Казанову, який провів тут більшість свого життя, про майстра, який ніяк не міг звести найперший венеційський кам’яний міст через Гранд-канал – міст Ріальто – і тому підписав угоду з дияволом, що віддасть тому душу першого, хто уже готовий міст перейде (хитрий майстер через міст першим пустив півня), інші ). Зрештою, просто спробувати відкрити для себе щось нове. А ще спробувати поглянути по-новому на дійсність.

“Венеція – як кохана жінка, надихає на великі, красиві та романтичні вчинки”, – каже Юрій Тітовець. І знає, що каже. Пізнавши венеційські красу і таємниці разом із дружиною, він точно знає сьогодні справжню суть цього порівняння…

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4474 / 1.54MB / SQL:{query_count}