Дивіться українське на Netflix

Сервіс потокового передавання відео придбав права на показ семи фільмів, створених за державної підтримки

Ще сім українських фільмів тепер доступні для перегляду на Netflix. FILM.UA Distribution уклав угоду з сервісом на об’ємний пакет вітчизняних кіноробіт.
З кінця минулого тижня українському глядачеві доступні «Зірки за обміном», «Мої думки тихі», «Захар Беркут», «Віддана», «Фокстер і Макс», «Сторожова застава» і «Поводир», створені за державної підтримки.
Це перша частина з великого пакету кінострічок, права на показ яких на території України придбав Netflix.

«Зірки за обміном» Олексія Даруги (2021)

«Зірки за обміном» – сімейна комедія Олексія Даруги, головні ролі в якій виконали зірки українського шоу-бізнесу Оля Полякова та DZIDZIO (Михайло Хома).
За сюжетом комедії, непримиренні суперники на сцені, зірки шоу-бізнесу Поля Малякова та Фома Михайловський, несподіваним чином опинившись у тілах одне одного, намагаються повернути свої життя назад, але заради досягнення своєї мети кожному доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента.
Головна героїня кінокартини, Поля Малякова, прагне популярності й приносить у жертву сімейні стосунки: рідко бачить дітей та безперестанку вислуховує нарікання чоловіка про нестачу вільного часу. Та в один момент вона втрачає те, до чого так довго прагнула – головну нагороду року, яка, на превеликий подив поп-діви, потрапляє до рук затятого суперника Полі – Фоми Михайловського. І це лише початок зіркового протистояння, адже наступного ранку вони прокинуться в тілах один одного. Та чи вдасться зірковим суперником розставити все по місцях та віднайти своє тлумачення поняттю «щастя»?

«Мої думки тихі» Антоніо Лукіча (2019)

Трагікомедія Антоніо Лукіча «Мої думки тихі» з Ірмою Вітовською-Ванцою та Андрієм Лідаговським у головних ролях уже встигла здобути призи та відзнаки на фестивалі у Карлових Варах, Одеському міжнародному кінофестивалі та Національну премію кінокритиків «Кіноколо».
Зазнавши безліч невдач у роботі та в особистому житті, молодий звукорежисер-фрилансер Вадим отримує шанс почати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити «незручну» Україну та вирушити в «привабливу» Канаду подалі від проблем. Однак усе виявляється набагато складніше, коли головним супутником у новій роботі стає найменш підходяща для цього людина – мама Вадима.

«Захар Беркут» Ахтема Сеїтаблаєва і Джона Вінна (2019)

Кінострічку за однойменною повістю Івана Франка зняли Ахтем Сеїтаблаєв і його американський колега Джон Вінн, відомий завдяки співпраці з Гільєрмо дель Торо і компанією Marvel. Цей проєкт став одним із переможців Дев’ятого пітчингу Держкіно, яке виділило на його реалізацію 30 млн грн при остаточному кошторисі 113,5 млн грн.
Над виробництвом фільму працювали кінокомпанії Kinorob і CinemaDay, над дистрибуцією – FILM.UA Distribution і MMD UA. За творчу та змістову частину проєкту відповідала українська команда, а голлівудські партнери фільму забезпечували комунікацію з міжнародним акторським складом та допомагали із просуванням проєкту на північноамериканському ринку.
У 1241 році монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля їхнього підніжжя. Однак уночі кілька місцевих мисливців, брати Максим та Іван Беркути потайки пробираються в табір і звільняють полонених. При цьому Максим убиває єдиного сина хана. Несамовитий від люті Бурунда вимагає знайти і покарати винного в смерті свого спадкоємця. Але монголам не вдається упоратися з цим завданням, тож хан вирішує йти навпростець, щоби помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоби назавжди зупинити ворога.

«Віддана» Христини Сиволап (2019)

«Віддана» – романтично-фантазійний фільм за романом «Фелікс Австрія» Софії Андрухович. Виходу екранізації твору, визнаного кращою книгою 2014 року за версією BBC Україна, чекали три роки.
Події «Відданої» розгортаються в Станиславові (нині Івано-Франківську) кінця XIX – початку ХХ століття, коли місто було частиною Австро-Угорської імперії. Доктор Анґер втрачає у пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – його рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом. Минає 25 років. На тлі Прекрасної епохи розгортається складна історія двох молодих жінок. Аделя тепер заміжня, Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та обидві досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри, подруги, чи служниця і господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів і таємниць межа між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Їхня історія рясніє красивим вбранням, вишуканими стравами... Але що ж станеться, коли ця прекрасна ілюзія почне розвіюватися, а замість неї перед очима чітко постане реальність?

«Фокстер і Макс» Анатолія Матешка (2019)

«Фокстер і Макс» – це сімейний фентезійний фільм, який зняв український режисер Анатолій Матешко. Над сценарієм працювала його дружина Анастасія Матешко і Скотт Париз’єн із Канади. Дітей для виконання ролей обирали з понад 500 кандидатів: у фільмі зіграли юні тернопільці Богдан Козій і Віталія Турчин. Фільм нагородили українською кінопремією «Золота дзиґа» за найкращі візуальні ефекти і найкращий монтаж.
Звичайний школяр Макс (Богдан Козій) якщо чимось і відрізнявся від однолітків, то хіба що невпевненістю та невмінням постояти за себе. Якось, прогулюючись, він знайшов під мостом балончик із фарбою. Недовго думаючи, хлопець малює на стіні графіті – собаку, який одразу ж оживає. Виявляється, що це секретна новітня технологія, за допомоги якої можна створювати нанороботів із суперможливостями. Тепер Макс має вірного друга Фокстера, а разом із тим купу проблем, бо ж є багато охочих скористатися супертехнологією і намалювати щось тією фарбою. Та, на жаль, порядних серед цих людей немає…

«Сторожова застава» Юрія Ковальова (2017)

«Сторожова застава» – повнометражне українське пригодницьке фентезі за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського. Це історія про те, як сучасний школяр Віктор через загадковий портал часу потрапляє в казкове минуле, де знайомиться з билинними богатирями Олешком Поповичем, Іллею Муромцем і Добринею Микитичем та разом з ними стає на захист Сторожової застави від половців. Вітя б’ється з міфічними героями, бореться зі своїм страхом і набуває мужності.
«Це не зовсім буквальна екранізація однойменної книги, ми разом зі сценаристами Сашком Дерманським та Ярославом Войцешеком радше використовували її як конструктор, взяли ідею і кращі деталі, і «перезібрали» по-новому, згідно законів жанру. Це моя перша повнометражна робота і мені хочеться довести, що в Україні ми можемо знімати гідне жанрове кіно. Якщо українське авторське кіно вже зайняло свою нішу і заявило про себе на численних міжнародних кінофестивалях, то зараз нам потрібно показати нашому глядачеві, що ми вміємо знімати хороше кіно для широкої аудиторії: видовищне, цікаве і небанальне», – зазначає режисер фільму Юрій Ковальов.

«Поводир» Олеся Саніна (2014)

«Поводир» – український історичний драматичний фільм режисера і сценариста Олеся Саніна, в основу сюжету якого покладено мандри Радянською Україною американського хлопчика та українського сліпого музики напередодні та під час Голодомору.
Події, описані в «Поводирі», припадають на 30 роки минулого століття. Американський інженер Майкл Шемрок разом із сином приїздить до Харкова допомагати будувати соціалізм. Тут він закохується в актрису Ольгу, на яку давно поклав око червоний комісар. За трагічних обставин американець гине, а його сина рятує від переслідувачів сліпий кобзар. 
Не маючи інших шансів вижити на чужині, хлопець стає поводирем. Їхня подорож, сповнена небезпечних пригод, відбувається на тлі драматичних сторінок української історії та руйнування людських доль. Фільм знятий на основі реальних фактів та свідчень.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4069 / 1.62MB / SQL:{query_count}