Що коїтиметься в Театрі Лесі в лютому?

У їх репертуарі на наступний місць дев'ять вистав, одна із яких – прем’єра

Театрі Лесі оприлюднив репертуар на лютий. Наступного місяця тут можна буде подивитись дев’ять різних постановок, зокрема й прем’єру «Війна, що змінила Рондо».
У Театрі Лесі розповідають, чому варто ходити в театр і не лише до них: «По-перше, театр – це хороша можливість перемкнутися на живе і відкласти телефон. По-друге, театр – це нагода вийти із власної бульбашки і подивитися на світ очима іншого чи іншої. По-третє – це доступно. Довгий час театр вважався елітарним видом мистецтва і був фінансово недосяжним для широкої публіки, але, на щастя, ці часи минули».
То що ж пропонує глядачам Театр Лесі? 3 лютого о 18.00 дивіться виставу «Герої Хаосу» – частину всеукраїнського проєкту «Українська Одіссея», створеного на основі поеми Гомера «Одіссея». П’ять вистав в рамках цього проєкту інтерпретовані та інтегровані в сучасні реалії нашої країни у Львові, Харкові, Одесі та Києві. Вистава реалізована за підтримки програми “Фокус на культуру” Львівської міської ради.
У цій постановці задаються питаннями: як бути героєм, як і яким героєм стати? Де місце героя? Але герой не має віку. Герой не має статі. Герой має безліч імен та обличь.
6 лютого о 18.00 тут показуватимуть «Горизонт 200». Так шахтарі кажуть про глибину дві тисячі метрів під землею. Для творців постановки це і про дві тисячі кілометрів України з півночі на південь, зі сходу на захід. Це про нашу можливість бачити і небажання дивитися, про тих, хто не повертається. Про перспективи, викривлені закони реальності і про турбулентні часи.
Ця вистава не про шахтарів, попри те, що створена на основі документального матеріалу, зібраного під час експедицій по вугільних басейнах України. Ця вистава про нас у надзвичайних історичних обставинах. Наскільки широким чи вузьким може виявитися мій особистий горизонт сприйняття в ситуації, коли я вибираю ставити або не ставити питання?
11 і 12 лютого о 19.00 ви зможете зануритись у «Галдамаш», який порушує екологічне питання вирубки лісів. Хочете вірте, хочете ні, а одного разу Лісоруби зійдуть зі стін Будинку побуту в Коломиї і скажуть: «Око за око» – і не буде що їм заперечити, бо це – найчесніша у світі формула. 
Тоді ж пелехата гуцулка Намішка напече булок з афинами і сяде грати на дримбі, яку їй не подарував коханий. А потім дерево, з якого зроблена ваша модна полиця з Ікеї, прошепоче: «Бляха-муха, ну що за люди?». Це і буде точка неповернення. 
13 лютого о 17.00 розпочнеться дуже актуальна зараз прем'єра «Війна, що змінила Рондо» за одноіменною книгою артстудії «Аґрафка» та Видаництва Старого Лева, яка допоможе поговорити із дітьми на тему війни. Це історія про трьох дивовижних друзів, які рятують своє місто від незворотного. Як взагалі розповідати дитині про Війну? Як пояснити, що Війна не має дому. І не має серця. Це все – непросто. Але чудернацькі істоти з Рондо та історія з Війною, яка змінила їх, дуже надихають. Бо важливо бути поруч, берегти одне одного та світло всередині нас. 
16 лютого о 19.00 приходьте на виставу «Мої родичі та інші покидьки» про минуле, яке досі чаює на нашій кухні та не дає можливості про себе забути. Про родичів, яких ми вітаємо по телефону раз в рік і про тих, які б краще не дзвонили.
18 і 25 лютого о 18.00 на сцені Театру Лесі – «TOP GIRLS». Ця постановка руйнує певні стереотипи про феміністок та фемінізм загалом і рекомендована до перегляду упередженим та тим, хто шукає натхнення.
19 лютого о 19.00 тут покажуть знану «Бабу Прісю» про чудасію дикої природи, магічні гриби, міфічних істот і Чорнобильську катастрофу у 1986 році.
Наступного дня, 20 лютого о тій же годині на тому ж місці вас чекатимуть «Люди». Ця вистава про соціальну виснаженість, вигорання на роботі, розбите серденько і просто людські стосунки.
А 26 і 27 лютого о 19.00 приходьте на «146 зірок, видимих неозброєним оком». Ця постановка про любов у широкому сенсі цього слова. А ще про іншування, упередження, стереотипи та ненависть. Під час створення постановки жоден єдиноріг не постраждав.
Квитки на усі вистави можна придбати тут.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4828 / 1.56MB / SQL:{query_count}