Починається фінальний етап конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну PITCH UA 3. Впродовж березня, після проходження докторинг-майстерні (індивідуальних зустрічей 76-ти креативних команд-учасників із міжнародними медіа-експертами) до фінального відбору свої доопрацьовані проєкти подали 67 учасників.
Експертами цьогорічної докторинг-майстерні були сторітелер і менеджер креативного та бізнесового секторів аудіовізуальної індустрії Айра Наполіелло, консультант у Східній Європі, країнах Балтії та Кавказького регіону, продюсер і режисер, двічі номінований на премію BAFTA Ден Бербрідж, який працював на BBC, ITV та Channel 4, незалежна журналістка, мисткиня та режисерка документальних фільмів Дженніфер Крендалл – у співпраці з Washington Post вона створила відео-проєкт onBeing, який отримав номінацію на премію «Еммі». Також це європейський продюсер, бізнес девелопер та консультант у сфері діджитал маркетингу із 15-річним досвідом в індустрії розваг Метью Ван де Вельде, засновник продюсерського центру Sea Smoke Entertainment у Лос-Анджелесі Джош Вайнсток, який працює над фільмами Thirst з Меттом Деймоном, Rumplestiltskin з Пітером Дінкледжем, серіалом The Diabolic з Ґері Олдменом та іншими і Адам Сігел – контент-стратег, сценарист та продюсер, що має понад 20 років досвіду у створенні оригінального контенту для ТБ та кінотеатрів, digital-проєктів, мобільних додатків, VR та відеоігор для всесвітньо відомих компаній та соціальних організацій.

Їм допомагали польський шоуранер, сценарист та продюсер, доктор наук у сфері телевізійного маркетингу Віктор Пьонтковскі, британський телевізійний продюсер та режисер, номінований на премію BAFTA, який співпрацює з Netflix, National Geographic, Discovery Channel та PBS Пол Копланд. І, напевно, найвідоміший із цієї компанії в Україні Пітер Померанцев – британський журналіст, телевізійний продюсер та письменник родом з Києва. Він є старшим науковим співробітником Інституту глобальних відносин Лондонської школи економіки, автором книг про російську пропаганду «Нічого правдивого й усе можливо») та «Це не пропаганда», яку Times визнала Книгою року і яка отримала престижну нагороду Gordon Burn Prize у 2020.
За кожним з проєктів, що увійшли до докторинг-майстерні, був закріплений один з експертів, який надавав рекомендації авторській групі протягом індивідуальної двогодинної онлайн-сесії. «Такі консультації роблять проєкти сильнішими, а тематики конкурсу більш окресленими. Цей етап конкурсу є нашим внеском в кіноосвіту українських митців, адже докторинг такого рівня є дійсно дуже цінним, і не лише в Україні» – твердить заступниця керівника ТСА (USAID), контент директорка Віра Костенко-Кузнєцова.
Серед них експертне журі обрало 36 фіналістів, що продовжать змагатися за перемогу у конкурсі на відкритому онлайн-пітчингу 20-21 квітня. Переглянути трансляцію події зможуть усі охочі після реєстрації на
cutt.ly/PvyUGEaА вже 29 квітня ми дізнаємося імена переможців PITCH UA 3, які отримають підтримку USAID для подальшої реалізації своїх проєктів. Мета третього сезону конкурсу – об'єднати українців, розповісти про позитивні зміни, що відбуваються в країні та наповнити ефіри телеканалів, екрани кінотеатрів та вебресурси якісним контентом, що демонструє єдність України в її різноманітності, спонукає брати активну участь у житті країни та надихає історіями про сильних людей.
PITCH UA 3 організовує компанія MRM за підтримки Проєктів TCA та UCBI, що фінансуються Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України.