Канікули в музеї

Львівський музей історії релігії підготував для учнів і вчителів цікаву тижневу програму

Реальну і цікаву аль­тернативу ком­п’ю­терним іграм, телевізорам, планшетам під час осінніх канікул школярам і вчителям пропонує Львівський музей історії релігії. Наукові співробітники розробили програму “Канікули в музеї”, де, поряд із теоретичними знаннями, учні отримають цінні практичні знання, які з часом допоможуть їм розкрити свій потенціал для зростання. 
 Збагатитись духовно, інтелектуально відвідувачі музею зможуть на тематичній екскурсії “Культ Богородиці у християнстві” (18 жовтня). Науковці акцентуватимуть увагу дітей на зображеннях Божої Матері. У другій частині заходу, практичному занятті з іконопису на склі, діти самостійно відтворюватимуть побачене.
Бажаючих ознайомитись з історією світових і національних релігій чекають 19 жовтня.  Науковці музею проведуть школярів експозиційними залами, покажуть цікаві експонати. А потім діти з пам’яті малюватимуть запропонований експонат. 
У саме серце музею – фондосховище – учні зможуть потрапити у четвер, 20 жовтня. Головний зберігач фондів Світлана Тимків ознайомить з історією книгодрукування, колекцією стародруків. Учасники майстер-класу “Читайте книгу – живіть без кордонів” матимуть змогу переглянути столітні видання, з ними ознайомитись, “відчути” зв’язок між культурами та релі­гіями різних часів.
Побувати в палатах князя Лева Даниловича, сина засновника міста Львова Данила Галицького, музейники запрошують 21 жовтня. Учні блукатимуть підземеллями Домініканського монастиря, де заховано багато таємниць і нерозкритих загадок. На спортивно-інтелектуальному змаганні (квесті) діти демонструватимуть свою увагу, креативне мислення, уміння швидко і правильно складати пазли з фотографій знайдених експонатів.
 Кожна людина, а особливо дитина, яка побувала на таких майстер-класах, отримує цілий букет відчуттів: торкнеться речей, яких не можна побачити в повсякденному житті, на дотик оцінювати предмети, їхню фактуру, матеріал, форму.  Таке “виховання історією” сприяє всебічному розвиткові людини як цілісної особистості, формується її громадянське мислення, а в дітях пробуджується відчуття належності до свого роду, до рідної землі, прагнення долучитися до культури українського народу, його історії, традицій.
Осінні “канікули в музеї” розпочинатимуться щодня о 13.00. Відповідальна – завідувач науково-освітнього відділу Катерина Назар.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.8048 / 1.54MB / SQL:{query_count}