Якось так склалось, що львів’ян важко здивувати культурними подіями. Мистецькі виставки – не виключення з цього правила, адже щотижня, якщо не дня, у нас представляють нові й нові роботи, погляди, концепції і сприйняття світу. Але ці дві виставки зацікавили львівську публіку, тож думаємо не залишать байдужими й вас. Перша із них – “Притаманні вади” запорізького художника Гагіка Кургіняна. Це митець, який малює “як хоче, як може, як воно само стає... Це такий сучасний український експресивний постмодернізм”. Гагік Кургінян народився у столиці Вірменії – Єревані. Закінчив Запорізький державний медичний інститут, проте фахом обрав саме живопис. Сьогодні його хобі приносить не лише задоволення, а й прибуток.

“Хороший художник – це людина, яка знаходить нову правду”, – вважає її автор. Темпераментна манера і ледь, на рівні присмаку, відчутний національний колорит виказують генетичну приналежність до Півдня, визначає насиченість палітри і пульсацію фактур. “Романтика зі стриманим еротизмом, – так сам художник характеризує основний напрямок своєї творчості. Його мета – створити “коротке замикання” між твором і глядачем, спровокувати творчий імпульс, надихнути, запалити, відкрити нові ракурси.

На кілька днів пізніше в Палаці мистецтв відбулось урочисте відкриття ювілейної виставки Ореста Косаря. Він народився у містечку Зборові на Тернопільщині в 1955 році. Закінчив Львівський державний інститут прикладного і декоративного мистецтва – факультет проектування інтер’єру. Член Національної спілки художників України. Працює в царині станкового й декоративно-монументального живопису. Бере активну участь у виставковій діяльності краю. Твори автора зберігаються в галереях і приватних збірках багатьох країн світу: США, Канади, Великобританії, Австралії, Ізраїлю та ін.