Напередодні свята Різдва Христового Львівський музей історії релігії спільно з Музеєм сакрального мистецтва імені о. Антона Петрушевича підготували виставку “Знамення і образи віри” .
В рамках циклу “Різдвяні зустрічі” шанувальники сакрального мистецтва матимуть можливість ознайомитися з унікальними речами численної збірки монахів-студитів “Студіон”. Темою цьогорічної експозиції є хрест – символ Ісуса Христа, його розп’яття і його слави. Символ християнської віри (хрест) супроводжує людину протягом усього життя.
На виставці представлені ручні хрести, процесійні, напрестольні, надбанні (ковані хрести з куполів знищених церков). Поряд з ними експонуються ікони, картини на полотні і дереві, феритрони на яких зображено Спасителя, є сюжети розп’яття. Представлені речі – неперевершене творіння людських рук XVI – XX ст. – зібрані і врятовані невтомними стараннями голови комісії сакрального мистецтва Львівської архиєпархії УГКЦ о. Севастіяна та його помічників. Перлиною експозиції стало двостороннє барельєфне “Розп’яття” з дерева – рідкісний експонат із фондів Львівського музею історії релігії.
Виставка завершує святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі у Львівському музеї історії релігії.