Майстер вільної імпровізації

До України завітає американський віолончеліст, зірка некомерційної музики Фред Лонберг-Хольм

До України завітає американський віолончеліст, зірка некомерційної музики Фред Лонберг-Хольм

У рамках програми фестивалю електроакустичної музики Vox Electronica, про який “Пошта” вже розповідала, до України приїжджає один із топових музикантів вільної імпровізаційної сцени світу, американський віолончеліст Фред Лонберг-Хольм. Він вчився композиції у Мортона Фельдмана та Ентоні Брекстона, є співавтором понад 150 альбомів абсолютно різнопланової некомерційної музики. Лонберг-Хольм однаково комфортно почуває себе в креативних тусовках Нью-Йорка, Чікаго та кращих андеґраундних місцях Європи, адже сам по собі представляє певний характерний сплав стильових напрямів. Завтра, у середу, 6 березня, його можна буде почути у Львові, а  наступного дня – в Києві. Зайве казати, що музиканти такого рівня та способу мислення можуть дозволити собі грати цікаві сольні концерти. Саме це і відбудеться у двох українських містах. Окрім власне музики, ще однією важливою частиною виступів стане діалог із не менш цікавими та авторитетними музикантами місцевої сцени.  
Варто зазначити, що львівський концерт складатиметься із двох відділень. У першій частині, котра пройде у галереї “Дзиґа” о 19.00, Лонберг-Хольм гратиме соло на віолончелі з електронікою, а в другій, яка відбуватиметься з 20.00 на поверх вище, в арт-клубі “Квартира 35”, до нього для спільних пошуків музичної істини у вільній імпровізації приєднаються львівські музиканти – саксофоніст і кларнетист Юрій Яремчук та барабанщик Ігор Гнидин.  До речі, друга частина концерту, що відбуватиметься в форматі джем-сейшну, буде відкритою для участі інших музикантів, які хочуть приєднатися до згаданого тріо.
А тих, хто захоплюється постаттю музиканта і його творчістю, або ж хоче дізнатися більше про таку непересічну особистість,
6 березня з 12.00 до 14.00 організатори концерту запрошують на відкриту зустріч “Фрі-джаз ланч із Фредом Лонберг-Хольмом” до  арт-простору “Новий Ноїв Ковчег”. У програмі заходу – показ документального фільму-концерту німецького режисера російського походження Павла Бородіна під назвою “Concert for Fukushima” (Німеччина, Австрія; PanRec, 2012) та публічне інтерв’ю з музикантом англійською з послідовним перекладом (бесіда – Анна Вовк, переклад – Юрій Кучерявий).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4603 / 1.54MB / SQL:{query_count}