Фред Лонберґ-Гольм – відомий віолончеліст та композитор зі США.

Навчався у Juilliard school. Серед учителів: Ентоні Брекстон та Мортон Фелдман. Основна ділянка його творчої активності – це імпровізаційна музика що синтезує в собі елементи академічної електроакустичної музики та фрі-джазу.
Йон Маріус Аарескйольд – керівник студії електронної музики при Університеті Тромсьо (Норвегія). Також працює звукорежисером на відомих звукозаписуючих студіях Норвегії та США. У своїй композиторській творчості намагається поєднувати конструктивні елементи, які властиві популярній музиці із експериментальною академічною електроакустичною музикою.
Рупрехт Лянґер – німецький музиколог, співробітник Бахівського архіву Академії наук в Ляйпціґу. Займається проблематикою впливу музики на соціокультурні та соціополітичні зміни посттоталітарних суспільств.
Ґреґор Мейргофер – народився 1987 р. у Мюнхені. Вивчав композицію у Мюнхенському університеті музики та виконавського мистецтва, навчався в рамках стипендії ERASMUS у Паризькій вищій національній консерваторії (композиція). З 2011 вивчає композицію та диригування у Вищій школі ім. Р.Шумана у Дюссельдорфі. Ґреґор є кількаразовим лауреатом композиторських конкурсів, гастролював з концертами як піаніст, композитор та диригент у Австрії, Італії, Німеччині, Франції та інших країнах. Отримував замовлення від телерадіокомпанії Bayerischer Rundfunk, Мавританської опери, Мюнхенського бієнале 2010, мюнхенського фестивалю ADEvantgarde, австрійського фестивалю Tiroler Festspiele Erl, форуму мистецтв Siemens та Баварської опери.
Міхал Павелек – представник нового покоління європейських академічних композиторів, що поєднують у своїй творчості принципи академічного мислення та найсучасніші технологічні можливості музичної інформатики. Його діяльність спрямована на розвиток академічного музичного мистецтва в контексті актуального мистецького процесу. Як викладач Краківської музичної академії Міхал Павелек постійно співпрацює з учасниками програми Gaude Polonia – молодими композиторами та артистами з України та Білорусі.
Чинар Тімур – народився у Стамбулі у 1987 році. Закінчив Istanbul Bilgi University, де вивчав музичні технології, комп’ютерну музику та композицію. В рамках програми ERASMUS упродовж семестру навчався у Краківській музичній академії. Після отримання ступеня бакалавра продовжив навчання під керівництвом Мачєя Яблонського (композиція), Марека Холонєвського і Матеуша Бєня (електронна і комп’ютерна музика). Чинар Тімур також володіє кількома іонійськими та анатолійськими інструментами і цікавиться візантійською музикою та музикою Османської імперії.
Аяне Яманака – народилась 1987 р. в Аічі (Японія). З 2003 навчалась у DIT Conservatory of Music and Drama у Джейн О’Ларі (композиція) та Дейвіда Муні (фортепіано). Зараз завершує своє навчання на маґістерській програмі Краківської музичної академії. Вивчає композицію під керівництвом Марцеля Хижинського та електронну музику під керівництвом проф. Марека Холонєвського. З 2010 р. є стипендіатом Міністра культури та національної спадщини Республіки Польща.
Програма заходів 28 лютого, четвер:
Галерея “Дзиґа” (вул. Вірменська, 35).
14.00 – Відкриття фестивалю. Презентація учасників.
Пресс-конференція.
1 березня, п’ятниця:
Львівська національна музична академія ім. М. В. Лисенка
(вул. Нижанківського, 5).
12.00 – Лекція Міхала Павелека “SuperCollider в електроакустичних творах наживо”.
19.00 – Концерт. У програмі: П’єр Шеффер “Etude aux sons animеs”, Ґреґор А. Мейргофер “Етюд для фортепіано та рінґмодулятора”, Сергій Зеленський “Двоголосна інвенція C-dur Й.С.Баха” для плівки, Любава Сидоренко “Етюди старовинного міста” для віолончелі та фортепіано, Чинар Тімур “in axe, pen sewed “e”” для електроніки наживо.
2 березня, субота:
Львівська національна музична академія ім. М. В. Лисенка (вул. Нижанківського, 5).
12.00 – Лекція Міхала Павелека “Проблематика використання сенсорів у творах live elctronic на прикладі “Ephreia”.
15.00 – Майстер-клас під керівництвом Міхала Павелека.
19.00 – Концерт. I відділ – електроакустичні твори молодих композиторів. II відділ – Lviv laptop orchestra та Юрій Булка.
3 березня, неділя:
Порохова вежа, (вул. Підвальна, 4).
19.00 – Концерт. У програмі вечора: Міхал Павелек “Mal” для електроніки та “Mittsu no yume na monogatari” для двох флейт та електроніки, Марина Фрідман “Дзеркало” для флейти, кларнету, віолончелі та електроніки, твори Анастасії Архангородської та Аяне Яманаки.
4 березня, понеділок:
Центр міської історії Центрально-Східної Європи (вул. акад. Богомольця, 6).
12.00 – Музикознавча конференція присвячена різним аспектам функціонування електронної музики у суспільно-культурному просторі. Учасники конференції: Йон Маріус Аарескйольд (Норвегія), Юрій Булка (Україна), Маріса Вендт (Німеччина), Рупрехт Лянґер (Німеччина), Чинар Тімур (Туреччина), Аяне Яманака (Японія).
6 березня, середа:
Артклуб-кав’ярня “Новий Ноїв Ковчег” (вул. Ставропігійська, 9).
12.00 – Зустріч із Фредом Лонберґ-Гольмом (у рамках діяльності Клубу сучасного мистецтва ТАМ).
Галерея “Дзиґа” (вул. Вірменська, 35).
19.00 – Сольний концерт Фреда Лонберґ-Гольма.