Нове життя годинника

У галереї “Зелена Канапа” до 15 липня демонструватимуть колекцію прикрас “12.00” Olena KHOMYAKOVA & KAZA

У галереї “Зелена Канапа” до 15 липня демонструватимуть колекцію прикрас “12.00” Olena KHOMYAKOVA & KAZA

Свої роботи львів’янка Олена Хом’якова виготовляє переважно з кераміки, скла, бісеру, перлів, каменів, латуні та срібла. Проте цього року вона об’єдналась із киянкою Даною Хміль у спільний бренд Olena KHOMYAKOVA & KAZA, і ця творча співпраця вилилася у величезну колекцію прикрас, зроблених у стилі стімпанк. 

Дизайнери обрали для роботи циферблати та годинникові механізми. Виготовляють великі кулони, персні й сережки із заклепками, камінцями, латунними та срібними елементами. Незважаючи на радикальну зміну форм і матеріалів, у останніх прикрасах Олени Хом’якової все-таки простежуються її певні вподобання – як-от схильність до мінімалізму.

Окрім цього, львів’янка робить акцент на екологічності своїх виробів, використовуючи здебільшого старі механізми, що вийшли з ладу. 

Стімпанк або паропанк (англ. steam+punk, “пара+протест, конфлікт”) є підвидом жанру фантастики:  події розгортаються у світі, де широко використовують технології парових машин, що замінюють електроніку. Це популярний і культовий напрямок творчості, насамперед літературної, а також графіки, кіно, музики. Він – естетична основа потужного мистецького напрямку, представниками якого є чимало львівських графіків.

Ще одним видом стімпанку є “клокпанк”, якому й віддали перевагу дизайнери. Його назва походить від англійського слова “clock” – годинник (у даному випадку – годинниковий механізм), який у клокпанку зазвичай замінює парові машини. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4132 / 1.53MB / SQL:{query_count}