Забава від “Людей добрих” завжди вдавалась веселою те енергійною.

Чому? Ви відчуваєте це з перших нот їхнього виступу. Драйвові, із запальною вдачею парубки шкварять народних пісень так, що ноги самі ведуть до танцю – всидіти на їхньому виступі буквально неможливо. У вівторок вони зібрали повний зал у львівському “Етноклубі”, а вже незабаром їх можна буде почути на фестивалі “Країна мрій”.
“Люди добрі” – фолк-гурт, який розпочинав свою кар’єру як вуличні музики, а зараз гастролює за межами України – у Канаді, Франції, Польщі. За цей час вони встигли записати дві платівки: “Live at Lula (Наживо в Люлі)” та студійний альбом “Тупотіла, тупотіла”.
Хлопці мають свій неповторний стиль – виконують автентичну українську музику, міксуючи її з елементами балканської, румунської, індійської, і приправляють джазовими, панковими та реґі елементами. Власні тексти пісень вони не пишуть принципово, а пояснюють це напрочуд логічно і переконливо: народні слова вже є, то й гріх писати інші.
Частина виконавців – професійні музиканти, але є й такі, що не знають нот і грають на слух. Цікаво, що деякі інструменти для команди, зокрема цимбали, бубен та ліру, виготовив знаний гуцульський майстер Михайло Тафійчук.
Назва гурту походить із пісні: “Люди добрі, вибачейте, що ми до вас звертаємось у такому стані, хату вода забрала, жінка вмерла, корова си втопила, допоможіте, хто чим зможе...”. Саме вона була першою в репертуарі колективу.