Сьогодні у Львові розпочинаються дні польського кіно

Фестиваль відбудеться у “Кінопалаці”. Щодня в червоному залі, о сьомій вечора, можна буде подивитися фільм виробництва наших західних сусідів, кінематограф яких завжди обіцяв глядачам цікаве та якісне кіно

Фестиваль відбудеться у “Кінопалаці”. Щодня в червоному залі, о сьомій вечора, можна буде подивитися фільм виробництва наших західних сусідів, кінематограф яких завжди обіцяв глядачам цікаве та якісне кіно.

У програмі фестивалю:

“Хрещення”
2010, 118 хв. Реж. Марцін Врона. У рол.: Томаш Шухард, Войцех Зєліньскі, Наталія Рибіцка.
Міхал має усе, про що мріяв, – вродливу жінку Магду, новонародженого сина, хорошу роботу. Він запрошує свого давнього приятеля Янека стати хрещеним батьком дитини. Це лише початок плану Міхала, який просить друга зацікавитися його дружиною. Все йде за планом, але Міхалу все складніше миритися із ситуацією. Міхал знає, що його глибоко приховане минуле нагадає про себе, а Янек буде змушений прийняти рішення, наслідків якого ніколи не забуде.

“ТюльПани”
2004, 92 хв. Реж. Яцек Борцух. У рол.: Ян Новіцкі, Зиґмунт Малянович, Малґожата Браунек, Тадеуш Плучіньскі.
Титулований автогонщик Малий готується до чергових змагань. Але на перешкоді стають проблеми зі здоров’ям. До того ж його приятелі Льолек і Мамуся повідомляють другу про крадіжку його улюбленого автомобіля марки “Ford Capri”. Разом із сином Малого вони вирішують взяти справу у свої руки.

“Cамотність у мережі”
2006 р.,119 хв. Реж. Вітольд Адамек. У рол.: Анджей Хіра, Магдалена Чєлецка, Агнєшка Ґроховска, Кінга Прайс.
Оповідь про кохання у віртуальному світі та життя сучасної людини, яка шукає справжніх емоцій і вражень у сьогоднішньому техногенному світі. За бестселером Януша Вішневського.

“Привіт, Tерезко!”
2000 р., 86 хв. Реж. Роберт Гліньскі. У рол.: Александра Ґєтнер, Кароліна Собчак, Збіґнев Замаховські, Малґожата Ружнятовска.
Дія фільму розгортається у 90-ті роки в одному із сучасних спальних районів. П’ятнадцятирічна Терезка щойно закінчила середню школу. Тиха і спокійна дівчина не знаходить себе у сучасних реаліях, вона вірить, що її майбутнє відрізнятиметься від буденного існування її батьків – постійно втомленої від роботи матері і батька-алкоголіка, який регулярно влаштовує сварки. Під впливом подруги Терезка пізнає нове життя, що призведе до трагічних наслідків.

“Венеція”
2010 р.,114 хв. Реж. Ян Якуб Кольскі. У рол.: Марек Вавельскі, Маґдалена Чєлецка, Юлія Кійовска, Аґнєшка Ґроховска, Ґражина Блєнцка-Кольска, Маріуш Бонашевскі.
12-річний Марек любить Венецію. У його родині подорожують до цього міста з покоління в поколінь. У Венеції проводили вільний час його прадідусі, дідусі, батьки і навіть старший брат Віктор. Марек знає напам’ять усі назви вулиць і площ у Венеції, але ніколи не бував у своєму улюбленому місті. Настало літо 1939 року, під час цих канікул мало б здійснитися найзаповітніше бажання хлопця. Але починається війна. Дітей відправляють до Залещиків, на простору віллу дивакуватої тітки Вероніки. Тут, у підвалі, Марек із своїми товаришами створює уявну Венецію, із карнавалам та усіма принадами цього міста.

“Трояндочка”
2009 р.,117 хв. Реж. Ян Кідава-Блоньскі. У рол.: Анджей Северин, Маґдалена Бочарска, Роберт Вєнцкєвіч, Ян Фриз.
У відомого письменника роман із молодою і дуже красивою жінкою. Засліплений почуттям він навіть не підозрює, що їхній неоднозначний зв’язок зовсім не випадковий. Він не знає, що його кохана жінка вже давно зустрічається з іншим чоловіком, з яким її пов’язує не лише палка пристрасть, але й небезпечна робота. Жінка змушена доповідати усе своєму коханцеві, усе, що могло б скомпрометувати письменника. Еротичне захоплення коханцем поступово перетворюється на глибоке почуття, хоча жінка розуміє, що є лише знаряддям таємних служб.

“Made іn Poland”
2010 р., 90 хв. Реж. Пшемислав Войцєшек. У рол.: Пьотр Вавер jr, Пшемислав Блущ, Януш Хабіор, Урик Любош, Ґжегож Сова, Вєслав Ціхий, Халіна Расякувна.
Сімнадцятирічний Богусь Ковальскі врешті зрозумів, що єдиний вираз, яким він може описати своє життя, – це “пішли ви всі…”. Цей напис він витатуював і в себе на чолі. Коли розгром телефонних будок і автомобілів у кварталі не приносить полегшення, він звертається по допомогу до “авторитетів” – священика, вчителя польської мови і матері, яка є шанувальницею творчості Кшиштофа Кравчика. Однак вони не можуть зменшити його депресії і розчарування.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5334 / 1.57MB / SQL:{query_count}