Позбутися пістолів

Мешканці Львівщини добровільно здали до райвідділів міліції майже три сотні одиниць вогнепальної зброї

Мешканці Львівщини добровільно здали до райвідділів міліції майже три сотні одиниць вогнепальної зброї

На Львівщині завершився другий етап місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів, спеціальних засобів та вибухових матеріалів. Під час проведення місячника до ОВС здали 279 одиниць вогнепальної зброї. З-поміж арсеналу – 8 одиниць нарізної зброї армійських зразків, 224 одиниці мисливської гладкоствольної зброї. Також жителі області здали три одиниці холодної зброї, 23 – вогнепальної спортивної та 303 боєприпаси до вогнепальної зброї. До органів внутрішніх справ здано й 293 одиниці  газових пістолетів і револьверів, три спецзасоби для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями та ін..  

В обласному управлінні міліції констатують, що більшість громадян, знаючи про місячники добровільної здачі зброї, свідомо приходили до райвідділів, аби віддати боєприпаси, спецзасоби, зброю та вибухові матеріали.

Так, мешканець м. Сокаль добровільно здав 201 патрон до автомата Калашникова. Набої він знайшов у господарстві покійного батька. За інформацією прес-центру ГУ МВСУ у Львівській області, мешканець Львова під час місячника звернувся до Франківського райвідділу міліції, щоб зареєструвати мисливську нарізну зброю – карабін “CZ-527”, калібру 7.62, який зберігав незаконно.

Окрім цього, з об’єкта дозвільної системи ДП “Сколівське лісове господарство” добровільно здано в Сколівський райвідділ міліції для подальшого знищення 48 одиниць відомчої газової зброї у зв’язку з відсутністю потреби в її подальшому використанні.

До теми

Міліціянти нагадують: незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки – це злочин, за який законом передбачено кримінальну відповідальність. Громадяни, які добровільно звернуться до міліції для здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігається ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності. Якщо особа у вказаний термін добровільно здала до органів внутрішніх справ мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому вона має можливість після оформлення відповідних документів зареєструвати її в особисту власність і використовувати на законних підставах. Правоохоронці просять врахувати, що пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії реєструються у випадках і в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.1663 / 1.54MB / SQL:{query_count}