Пристебнутися задля безпеки

У 75% випадків пасок безпеки під час ДТП рятує життя водію і пасажирові.  Саме такі дані наводять інспектори ДАІ, кажучи, що самі власники автівок на це не зважають.

У 75% випадків пасок безпеки під час ДТП рятує життя водію і пасажирові.  Саме такі дані наводять інспектори ДАІ, кажучи, що самі власники автівок на це не зважають.

– На жаль, львівські шофери чомусь не хочуть дотримуватися Правил дорожнього руху і грубо нехтують пасками безпеки. Коли ж стається аварія, самі й жалкують про це. Ба більше, з десяти шоферів дев’ять возять зі собою образки, і лише один пристібається ременем безпеки Проаналізувавши ДТП, у яких городяни зазнали тілесних ушкоджень, зазначу, що у більшості випадків водії та їх пасажири не користувались пасками безпеки. Багато хто із шоферів, намагаючись обманути комп’ютер, застібають паски позаду, щоб “не пищало”, а хтось навіть забороняє пристібатись пасажирам, щоб не накликати ДТП, – каже “Пошті” Людмила Ліб, керівник прес-центру ДАІ м. Львова. 

За її словами, найгірше те, що передусім батьки нехтують безпекою своїх дітей, не пристібаючи їх в авто. Так, цьогоріч 22 дитини потрапили в ДТП, будучи пасажирами, – всі вони були не пристебнутими.

За кордоном ані водіям, ані пасажирам не потрібно нагадувати про паски безпеки – там не знайдеш хоча б одного шофера, який би порушував це правило. Скажімо, в Угорщині, якщо водій та пасажир не пристебнулися, їх оштрафують майже на 75 євро кожного!

– У наших водіїв чомусь інший менталітет – вони самі не піклуються про власне здоров’я та життя. Зрештою, за невикористання пасків безпеки, згідно зі ст.121 Кодексу про адмінправопорушення, передбачено штраф (51 – 85 грн). Так, цьогоріч інспектори ДАІ міста склали майже 4 тис. протоколів на водіїв, які знехтували це правило, – каже Людмила Ліб.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5091 / 1.54MB / SQL:{query_count}