Дональд Трамп: компроМАТ

Сенат США виступає за посилення санкцій проти Росії

фото: thedailybeast.com
Російські спецслужби протягом останніх п’яти років назбирали ціле досьє компромату на нового президента США. Про це з посиланням на власні джерела повідомили CNN та The New York Times. Секретні документи, представлені минулого тижня поки що чинному президенту США Бараку Обамі та новообраному – Дональду Трампу, містять твердження, що росіяни мають компрометуючу інформацію про особисте життя і фінансову діяльність Трампа.
Видання BuzzFeed, зокрема, стверджує, що американський мільярдер, перебуваючи в 2013 році в Москві, де відбувся конкурс краси “Міс Всесвіт”, запрошував до себе проституток, у той час, як агенти ФСБ заздалегідь встановили в його готельному номері апаратуру для запису. 
CNN та The New York Times повідомляють, що дані про наявність в росіян компромату містяться в невеликому документі на дві сторінки, який був прикріплений до звіту про втручання Росії у президентські вибори в США 2016 року. Твердження, зокрема, ґрунтуються на записці, складеній колишнім британським розвідником, чиї повідомлення американські спецслужби вважають достовірними.
За словами двох співробітників ФБР, у документі також міститься інформація про те, що під час передвиборчої кампанії існував постійний обмін інформацією між представниками Трампа та посередниками від російського уряду.
Тим часом до сенату США був внесений законопроект про посилення санкцій проти Росії, авторами якого стали республіканці Джон Маккейн, Ліндсі Грем і Роберт Портман, а також демократи Бен Кардін і Боб Менендес. Розробники законопроекту виступають за введення нових санкцій проти осіб та організацій, що співпрацюють з російськими силовими структурами, включаючи ФСБ і Головне управління розвідки генштабу збройних сил Росії. Крім того, автори документа запропонували закріпити на законодавчому рівні положення указу президента США Барака Обами про введення санкцій проти осіб, причетних до “шкідливої активності в кібер­просторі”, яка загрожує національній безпеці, зовнішній політиці та економіці Сполучених Штатів. Сенатори також виступають за арешт активів осіб, причетних до підриву кібербезпеки США і введення заборони на видачу їм американських віз. Передбачається ввести обмеження і щодо тих, хто надає фінансову і матеріальну підтримку хакерам. 
Крім того, законопроект накладає заборону на будь-які дії, що означають “визнання суверенітету Росії над Кримом” або незалежність Абхазії та Південної Осетії, а також закріплює введені раніше санкції щодо Росії у зв’язку із ситуацією на сході України.
Проте найдошкульнішим для Москви є те, що документ передбачає санкції проти юридичних і фізи­чних осіб, які інвестують у російський видобуток вуглеводнів понад 20 мільйонів доларів, включаючи поставку товарів і послуг, а також технологій. Під дію санкцій потраплять ще компанії та бізнесмени, які протягом року інвестують понад п’ять мільйонів доларів у будівництво Росією трубопроводів, або вкладуть понад мільйон доларів у цивільні ядерні об’єкти на території Російської Федерації. 

На церемонії вручення премії “Золотий глобус” знаменита голлівудська актриса Меріл Стріп розкритикувала Дональда Трампа   за те, що в ході президентської кампанії він спародіював Сержа Ковалескі, репортера The New York Times, людину з інвалідністю. Актриса підкреслила, що така поведінка президента “дає дозвіл” іншим чинити так само. Стріп заявила, що цей “виступ” Трампа вразив її. “Момент, коли я побачила це, розбив мені серце, і я досі не можу викинути його з голови, тому що це було не в кіно, це було в реальному житті, – заявила Меріл Стріп у своїй промові. – Інстинкт принижувати когось, продемонстрований будь-ким з можновладців на публіці, має величезний вплив на всіх, тому що він нібито дає дозвіл іншим людям чинити точно так само. Неповага тягне за собою неповагу, насильство веде до насильства. Коли сильні світу цього використовують своє високе становище для цькування інших, ми всі залишаємося в програші”. Меріл Стріп також виступила на підтримку журналістів, заявивши, що свобода слова сьогодні потребує захисту, як ніколи раніше.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4771 / 1.56MB / SQL:{query_count}