Першою в суперечку полізла модельєр французького походження Софі Теле, яка шила одяг для Мішель Обами. Вона категорично відмовилася співпрацювати з Меланією Трамп і закликала своїх колег наслідувати її приклад. Критично налаштовані щодо Меланії й дизайнери Kenzo Умберто Леона і Керол Лі.
Натомість за першу леді заступився американець і засновник власного бренду одягу Томі Хілфігер. На його думку, дружина новообраного президента – дуже красива жінка. “Для будь-якого дизайнера буде честю одягати її”, – сказав він, підкресливши, що мода лежить поза політикою. Аналогічну точку зору висловив і модельєр з Нью-Йорка Джозеф Альтузарра. “Я не хочу, щоб мої політичні погляди впливали на те, погоджуюся я одягати когось чи ні”, – заявив він. На бік Меланії також став дизайнер Rag & Bone Маркус Вейнрайт.
Креативний директор марки Moschino Джеремі Скотт висловився нейтрально: “Я не знаю, що за людина Меланія, тому не можу оголошувати свою думку про неї. Ніхто з нас її не знає”. А на думку модельєра Кароліни Еррери, врешті-решт всі модельєри таки погодяться працювати з Трамп. “Я думаю, через два-три місяці до всіх дійде, що взагалі-то мова йде про моду, а не пролітику”, – вважає вона.
Тим часом стало відомо, що до відновленої після нападу вандала зірки Трампа на Алеї слави в Голлівуді приставлять цілодобову охорону. Нагадаємо, що 26 жовтня житель Лос-Анджелеса розбив зірку Трампа за допомогою кувалди і кирки. Інцидент стався близько шостої ранку, коли на вулиці не було перехожих. Тепер чоловікові загрожує тюремне ув’язнення терміном до трьох років.