Три завдання “великої двадцятки”

Голова Європейської ради Дональд Туск визначив кризу мігрантів і біженців як глобальну проблему, яка вимагає глобальних рішень, заснованих на відповідальності й солідарності. Про це він заявив у неділю, 4 вересня, перед самітом групи G20 в китайському Ханчжоу

“У зв’язку з безпрецедентним числом у 65 мільйонів переміщених осіб у всьому світі спільнота G20 має нарощувати свою частку відповідальності. Тільки глобальні зусилля на підтримку біженців та приймаючих їх громад зможуть приносити свої плоди. Саме тому ми хочемо закликати наших партнерів до збільшення гуманітарної допомоги і допомоги для розвитку, а також до переселення біженців”, – заявив голова Європейської ради.
Дональд Туск зазначив, що “практичні можливості Європи для розміщення нових хвиль біженців, не кажучи вже про нерегулярних економічних мігрантів, близькі до граничних”.
Другим глобальним завданням “великої двадцятки” Туск вважає боротьбу проти тероризму. “Теракти є загрозою для всіх наших країн. Комплексний підхід до боротьби проти тероризму повинен включати заходи з протидії екстремізму і радикалізації, а також фінансовий вимір. Країни G20 вже зробили важливі кроки щодо боротьби з мережами, які фінансують тероризм, і поліпшенню співпраці з обміну інформацією, заморожування активів і криміналізації фінансування тероризму. Нам потрібно далі просуватися в цій роботі, щоб вирішити проблему, з якою жодна країна не може впоратися самотужки”, – наголосив голова Європейської ради.
По-третє, за його словами, G20 належить важлива роль в боротьбі проти кліматичних змін, зокрема мова про спільну реалізацію Паризької угоди з клімату. “ЄС хоче закликати всіх членів G20 дотримуватися цієї угоди. Ми також раді, що Сполучені Штати і Китай, два найбільших джерела парникових викидів, ратифікували угоду. Донедавна Європа залишалася сам на сам в галузі боротьби зі змінами клімату”, – підсумував Дональд Туск.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4824 / 1.53MB / SQL:{query_count}