МН17: слідство триває

Упродовж першого півріччя цього року Міжнародна спільна слідча група має намір зібрати вичерпні докази того, з якого типу зброї та з якої саме точки був збитий над Донбасом “Боїнг” рейсу МН17

Про це йдеться в листі, надісланому прокуратурою Нідерландів родичам загиблих у катастрофі лайнера МН17, повідомила прес-служба голландської прокуратури.
За інформацією відомства, в листі до родичів пояснюється й те, яким чином може бути встановлена точка запуску ракети, яку роль у цьому процесі відіграють радарні та супутникові знімки, а також розглядаються варіанти притягнення до відповідальності винуватців катастрофи. В прокуратурі зазначили, що лист адресований виключно родичам жертв і не буде поширений через засоби масової інформації.
Нагадаємо, що 17 липня 2014 року орієнтовно о 16.20 з екранів радарів зник літак авіакомпанії “Малайзійські авіалінії” “Боїнг-777”, який здійснював рейс МН17 за маршрутом Амстердам – Куала-Лумпур. Пізніше стало відомо, що він упав поблизу міста Торез Донецької області. За свідченням очевидців, літак вибухнув у повітрі, тіла загиблих розкидало в радіусі чотирьох кілометрів.
На борту лайнера перебували 298 осіб. Всі вони загинули…
Майже одразу ж після катастрофи Служба безпеки України оприлюднила радіоперехоплення розмови одного з лідерів бойовиків Ігоря Безлера на прізвисько Бєс зі своїм куратором – полковником Головного розвідувального управління Російської Федерації Василем Гераніним, під час якої він доповідає про скоєний злочин.
Однак 29 липня 2015 року Росія на засіданні Ради Безпеки ООН наклала вето на резолюцію зі створення міжнародного трибуналу щодо розслідування катастрофи. 
13 жовтня 2015 року була опублікована доповідь Міжнародної комісії про катастрофу “Боїнга-777”, в якій, зокрема, ішлося про те, що рейс MH17 був збитий ракетою, запущеною самохідним ракетним зенітним комплексом “Бук” серії 9М38 із бойовою частиною 9М314М.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4979 / 1.53MB / SQL:{query_count}