На першому місці цілком прогнозовано опинилася армія Сполучених Штатів, на другому – Росія, до десятки лідерів увійшли також три країни Євросоюзу.
Лідерство США не виликає заперечень, адже Вашингтон щороку витрачає на збройні сили 577 мільярдів доларів – майже в чотири рази більше, ніж Китай (145 млрд). Щоправда, Сполучені Штати поступаються Індії та Китаю за чисельністю особового складу, зате значно випереджають решту країн світу за розмірами військово-повітряних сил і флоту.
Друге місце посідає Російська Федерація, яка має величезну кількість бронетанкової техніки, а також чималий військово-морський флот. За кількістю військовослужбовців Росія – четверта у світі, але основу її збройних сил складають не професіонали, а солдати строкової служби
Серед країн Євросоюзу найвищу позицію в рейтингу We Are The Mighty посідає армія Великої Британії – у неї п’ята позиція у світі за величиною військово-морського флоту й розміром оборонного бюджету. На наступному щаблі – Франція. Свою шосту сходинку вона отримала завдяки сучасному обладнанню і техніці. “Літаки Mirage і Rafale, гелікоптери Tiger, танки Leclerc, єдиний за межами США атомний перевізник забезпечують основні сили французьких військових”, – зазначають експерти We Are The Mighty.
Німеччина посідає восьме місце за рахунок сильної економіки і значних військових витрат. Однак, зазначають автори рейтингу, її реальна позиція може бути нижчою, оскільки країна споживає надто багато нафтопродуктів, які отримує від суперника Росії.
Загалом позиції в рейтингу розподілилися наступним чином: США, Росія, Китай, Індія, Велика Британія, Франція, Південна Корея, Німеччина, Японія, Туреччина.