“Додзвонилися” до буцегарні

Цьогріч проти “псевдомінерів” міліціянти вже порушили десять кримінальних справ  

Цьогріч проти “псевдомінерів” міліціянти вже порушили десять кримінальних справ  

Загалом, цього року у Львові та області зафіксовано 13 повідомлень про замінування. Жодне з них, на щастя, не підтвердилось. Щоправда збитки, які наніс кожен з “псевдомінерів”, є значними. Адже для перевірки кожного з таких повідомлень виїжджає багато служб міліції, а ще пожежники та медики. Тому лише один такий виїзд на місце події коштує державі декілька тисяч гривень, зазначають у прес-службі міліції області.  

Такі “жарти” анонімів подекуди є вкрай жорстокими, адже від них іноді на межі життя і смерті може опинитися людина. До прикладу, 22 лютого молодий чоловік повідомив правоохоронців про закладену вибухівку в одному з корпусів Львівського військово-клінічного госпіталю Міністерства оборони України, що у Львові на вулиці Чехова. При цьому він сказав, що вибухівка спрацює о 12.00. Відповідно у медзакладі розпочали термінову евакуацію хворих, у тому числі тих, за життя яких боролися лікарі. 

До слова: правоохоронці затримують практично 100% анонімних “мінерів”: їм загрожують як великі штрафи, так і в’язниця. Зокрема, усі порушені цьогоріч кримінальні справи за ознаками частини 1 статті 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) передбачають покарання у вигляді накладання штрафу і, навіть, позбавлення волі.   

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4727 / 1.53MB / SQL:{query_count}