Кримінальні новини: телеграф

Кіберзлочини на компанії 

За останній рік кібер­злочинність стала одним із п’яти найпоширеніших економічних злочинів в Україні, а понад третина (37%) опитаних зазначають, що кількість випадків кіберзлочинності в їхніх організаціях цьогоріч збільшилася. Про це свідчать відповіді респондентів “Всесвітнього огляду економічних злочинів” за 2011 р., який презентувала цього тижня в Києві компанія “PricewaterhouseCoopers”. Так, на думку 67% опитаних в Україні, відділ інформаційних технологій є найбільш вірогідним джерелом внутрішнього шахрайства. Список можливих джерел загроз кіберзлочинності продовжують відділ фінансів (47%), відділ маркетингу та продажів (37%), юридичний відділ (27%) і підрозділи вертикалі операційної діяльності (22%). 36% респондентів в Україні вважають, що кіберзлочинність – це зовнішня загроза, 24% – внутрішня. 34% певні, що загроза може виникати як ззовні, так і зсередини організації.
“46% організацій в Україні та 42% у світі не проводили для своїх співробітників жодних тренінгів в області кібербезпеки за останній рік. Це може свідчити про те, що їхні працівники не усвідомлюють усіх ризиків, на які кіберзлочинність наражає їхні організації”, – каже Борис Краснянський, керуючий партнер PwC в Україні. До слова: у цьому  дослідженні взяли участь майже 4 тисячі респондентів із 72 країн, серед яких 84 представляли українські компанії.

Травмувалася у маршрутці  

У Львові водій маршрутки дверима затиснув ногу 36-річній пасажирці, так що призвело до перелому стопи,  інформує прес-служба УДАІ області. Трафунок стався 12 грудня на просп. В. Чорновола. Однак потерпіла не пам’ятає номера автобуса, тому свідків інциденту міліція просить зголошуватися за номерами 234-09-32 або 102.

Покарання за дідівщину 

Двоє колишніх вояків військової частини Львівського гарнізону покарані за нестатутні стосунки. Про це інформує Микола Гуцуляк, прес-секретар військового прокурора західного регіону. Так, за знущання над солдатом до трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном на рік засудили молодшого сержант Ш., а громадянина У. заарештували на три місяці з позбавленням його військового звання “молодший сержант”.

Поцупили бурильний інструмент 

У Самборі з території нафтогазорозвідувальної експедиції викрали бурильний інструмент на суму 
18 тис. грн. За крадіжку затримали 41-річного чоловіка та 23-річного молодика. Поцуплене вони вивезли на візку та здали на брухт, інформує прес-центр міліції області. 

Судимість за підробку довідок 

У Самборі за підроблення довідок про доходи чоловіка засудили на три роки (щоправда, з іспитовим терміном на два роки). Так, ще у 2007-му в одному з банків Самбора 34-річний чоловік оформив кредит на 50 тисяч доларів терміном на 10 років. Він працював у фірмі і мав доступ до печатки. Сам виготовив фальсифікований документ і завірив його печаткою. У довідці ж суттєво завищив зарплату, і банк дав йому кредит. Такі псевдодовідки він  подавав ще двічі у 2009-му. На цей час він уже не працював і зарплати не отримував. Кредит узяв, щоб розпочати бізнес. Утім згодом порушив терміни сплати відсотків та погашення основного боргу. Банк скерував вимоги про дострокове повернення кредиту, а згодом з’ясувалося, що всі довідки були фіктивними.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4883 / 1.56MB / SQL:{query_count}