Бажання українців – бути фрілансером

Фахівці яких професій хочуть працювати вдома

 

Фахівці яких професій хочуть працювати вдома 

Майже 91% українців хочуть бути фрілансерами. Такі висновки отримав Дослідницький центр Міжнародного кадрового порталу hh.ua. “Найчастіше цей вид зайнятості зустрічається серед IT-фахівців, маркетологів, рекламістів і консультантів. А ось у банківській сфері, торгівлі, виробництві та будівництві такої розкоші працівникам чекати марно”, – зазначають  у кадровому порталі.  
Робота на фрілансі здається досить привабливою і тим, хто ніколи з цим не стикався (80% або 31% від загальної кількості опитаних). Загалом, фрілансинг більше цінують за гнучкий графік роботи, відсутність прив’язки до офісу і можливість вирішувати справи у зручний час. 
Більшість із тих, хто має досвід роботи фрілансером, залишилися ним досить задоволеними. Негативні аспекти роботи респонденти вказували менш активно, ніж позитивні. Частіше відзначали непостійний заробіток і відсутність гарантій оплати праці. 
Дослідження показало, що найбільше робота у фрілансі підходить тим, у чиїй присутності в офісі немає гострої потреби, і представникам творчих професій. Інша категорія: ті, хто змушений багато часу проводити з сім’єю, тобто, працівники з маленькими дітьми. На четвертому місці – IT-фахівці. Натомість 22% респондентів вважає, що фрілансинг може бути прийнятною формою роботи для всіх категорій працівників.

До теми:

Фрілансери (у перекладі з англійської слово freelancer означає “вільний художник”) – це люди, які працюють лише на себе і в зручному для себе режимі, самі шукають собі проекти, можуть одночасно працювати на декілька фірм. Якщо брати до уваги лише їх сферу діяльності, то в більшості це представники творчих професій: дизайнери, фотографи, художники, програмісти, журналісти, люди, що працюють у шоу-бізнесі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.8985 / 1.53MB / SQL:{query_count}