Диплом – ще не гарантія роботи…

Експерти з управління персоналом та керівники компаній кажуть, що для пошуку місця праці важлива мотивація та особисті риси людини

Експерти з управління персоналом та керівники компаній кажуть, що для пошуку місця праці важлива мотивація та особисті риси людини

Львівська міська рада і Асоціація фахівців з управління людськими ресурсами спільно зі студентською радою міста Львова вже удруге запрошують студентів і викладачів на тематичні зустрічі з експертами сфери управління персоналом та успішними компаніями. Вони проходитимуть у Львові впродовж кількох днів, а саме з 18 до 22 лютого, в приміщенні центру міської історії Центрально-Східної Європи за адресою: вул. Академіка Богомольця, 6.

Цього року організатори об’єднали представників чотирьох цікавих напрямків: культура і туризм,

IT-сфера, економіка,  право. Відбір учасників заходу з боку студентства відбуватиметься за результатами написаного мотиваційного листа, повідомляють організатори. Мотиваційний лист варто заповнювати при реєстрації. 

Зі слів Галини Бородун, начальника відділу кадрів Львівської міськради, нині дуже важливо, щоб людина, яка шукає роботу, була конкурентоспроможною на ринку праці та мала мотивацію. 

“Диплом не має бути на першому місці. Важливо, що керує шукачем місця праці. Найпоширеніша відповідь: гроші! А що сприяє розвитку та росту працівника в організації? Мотивація, професійний ріст, колектив, фінансові можливості. А чим керується організація, коли робить вибір працівника? Його професійними можливостями, аналізує його мотивацію. Ми запрошуємо учасників круглих столів (HR, представників вишів та шукачів місця праці) застановитися над одним із ключових моментів – мотивацією. Це дуже важливо!” – каже начальник відділу кадрів Львівської міськради.

Так, Іван Попович, студентський мер Львова, певен: для того, аби знайти високооплачувану роботу, диплома не досить, адже велике значення мають особисті риси людини, її комунікабельність.

“Сподіваюся, що форма публічного обговорення  буде поштовхом до відкритої, цікавої дискусії учасників з рівними правами, стане початком низки подібних заходів, тематика яких буде визначена під час кожної із запланованих зустрічей”, – пояснює він.  

ДО ТЕМИ

Правильно пишемо резюме 

Структурованість. Вся інформація в резюме має викладатися в певній послідовності й відповідати обраній формі.

 

Вибірковість. Обмірковуючи своє резюме, насамперед визначте його мету, тобто вирішіть, яку роботу хочете одержати. Проаналізуйте свій професійний досвід і виберіть із нього тільки те, що точно відповідає поставленій меті. Вибірковий підхід убезпечить резюме від зайвої, непотрібної інформації.

 

Об’єктивність. Описуючи свій досвід і  практичні навички, будьте реалістичні та об’єктивні. Ви повинні бути готові обґрунтувати все, що вказали в резюме.

 

Стислість. Обсяг резюме не повинен перевищувати дві сторінки, тому інформацію необхідно викладати коротко, наголошуючи на найбільш важливих й значущих для роботодавця моментах.

Про що не варто писати:

• всю трудову біографію (насправді вашого потенційного роботодавця цікавлять тільки останні 3-5 місць роботи й період не більше ніж 10 років);

• фізичні дані й опис здоров’я;

• слабкі сторони;

• причини, через які ви пішли з роботи;

• рекомендаційні листи або імена людей, які можуть вас рекомендувати (підготуйте цей список окремо, він може знадобитися на співбесіді).

 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4547 / 1.56MB / SQL:{query_count}