Економічні новини: телеграф

Дешевші мобільні розмови?

Антимонопольний комітет України порекомендував мобільним операторам знизити тарифи. Двом найбільшим операторам мобільного зв’язку в країні надіслали офіційні листи з рекомендаціями знизити тарифи. Про це повідомив перший заступник голови комітету Р. Кузьмін. Якщо тарифи знизять два найбільші оператори, то інші оператори це зроблять автоматично, інформує ZN.UA. Проте, самі оператори говорять, що листів від АМКУ наразі не отримували. Нагадаємо, що ціни на мобільний зв’язок в Україні зростають із весни. 

Ветована “автоцивілка” 

Віктор Янукович вдруге відмовився підписувати зміни до закону про “автоцивілку”. Поправки глави держави до законопроекту про внесення змін до деяких законів щодо обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів надійшли до комітету ВРУ з питань фінансів і податкової політики ще на початку червня. 

Летимо до Баку

17 червня о 9.55 у львівському аеропорту ім. Д. Галицького приземлиться перший рейс сполученням “Баку – Львів”. Літаки у напрямі “Львів – Баку” курсуватимуть раз на тиждень – у неділю. Мова про літак класу “D” Аеробус-320. Як зазначили у ДП “Міжнародний аеропорт “Львів” ім. Д.Галицького”, Азербайджан буде найдальшою східною країною, куди здійснюватимуть рейси зі Львова.

Популярні квартири економ-класу

Найпопулярніше житло в Україні – старі “двійки”. Українцям вистачає грошей лише на житло економ-класу. Вторинне житло купують 51% українців, первинне – 27% і лише 11% шукають заміські будинки та дачі, повідомили у консалтинговій компанії SV-Development.

Мін’юст зупинив продаж житла 

Продати в Україні квартиру стало дуже дорого. Наказ Мін’юсту, згідно з яким угоди купівлі-продажу нерухомості можна укладати лише за наявності сертифікованої оцінки майна, майже зупинив продаж житла. Складна ситуація на ринку виникла через те, що оцінку майна дозволили робити лише дванадцяти компаніям на всю Україну. У свою чергу ці компанії різко підвищили ціну такої послуги. Якщо раніше за оцінку квартири платили 400 грн, то тепер – 4 тис. грн.

Не виправдані валютні євромрії

Попри приїзд в Україну десятків тисяч іноземних футбольних уболівальників, значного припливу валюти в обмінні пункти немає, неофіційно повідомляють скарбники банків. За їхніми словами, невиконання очікувань щодо припливу валюти могло стати однією з причин зміцнення долара, який у середу, на міжбанку коштував вже 814 грн (за сто доларів), інформує “Львівська Хвиля”. Нагадаємо, що заради того, щоб більше поповнити резерви валютою, НБУ на час чемпіонату навіть спростив правила обміну валюти.

Надто дороге Євро-2012

На проведення Євро-2012 Україна витратила 5,5 млрд доларів, повідомив Борис Колесніков, віце-прем’єр – міністр інфраструктури України. За його словами, близько 4,5 млрд доларів були виділені на будівництво аеропортів та інших об’єктів інфраструктури. На обслуговуючий персонал виділили 55 млн доларів. Над підготовкою Євро-2012 працювали близько 40 000 інженерів, будівельників та архітекторів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4599 / 1.55MB / SQL:{query_count}